Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
250 de orgasme in fiecare zi
MesajTrimis: Vin, 09 Iun 2006, 8:58 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Femeile din intreaga lume ar putea fi invidioase pe britanica Ellie Allen deoarece atingerea orgasmului nu reprezinta pentru ea nici o problema. Ba din contra, problema e ca tanara de 28 de ani are prea multe orgasme. Chiar si 250 pe zi! Motivul: o boala extrem de rara, care o face sa atinga punctul culminant in momentul in care aude cele mai banale sunete: telefonul, copiatorul, vibratiile masinii.

Ellie Allen sufera de Sindrom Sexual Persistent, o boala extrem de rara, care se manifesta printr-o excitatie permanenta a zonei genitale. Tanara s-a obisnuit insa cu aceasta problema si a reusit sa vada partea plina a paharului. “Barbatii spun mereu ca si-ar dori o partenera care sa nu se opreasca din orgasme. La mine e invers, eu caut barbati care sa poata tine pasul cu mine”, spune, amuzata, englezoaica intr-un interviu acordat saptamanalului “News of the World”.

Si nu e de mirare ca tanara isi gaseste atat de greu parteneri pe masura. Ea poate avea un orgasm la simplul zgomot produs de o masina de tuns iarba, de copiator sau la micile vibratii ale masinii cand trece peste denivelari. “Prima data cand mi-am dat seama ca e ceva in neregula cu mine eram intr-un autobuz si am avut orgasm cand soferul a pus o frana brusca”, isi aminteste Ellie.

Sursa :Libertatea, 22 Mai 2006

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 12 Iun 2006, 10:28 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




aham...am auzit si eu de don'soara...

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Iun 2006, 8:52 am Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Haioasa "boala" :>

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Iun 2006, 1:21 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Ridica un ochi chiar haioasa...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 10 Apr 2008, 10:31 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
8eRON
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 09/Ian/2008
Mesaje: 13
Locație: Timisoara




What can I say Neutral

_________________
Great minds disscuss ideas, average minds disscuss events, small minds disscuss people.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 10 Apr 2008, 10:40 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




la orice vibratie?... uhhh... putin exagerat... Neutral

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 15 Dec 2008, 12:12 am Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
RubixAngle
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Dec/2008
Mesaje: 7




Laughing Imi inchipui ca e dificil sa traiesti cu asa ceva. Si totusi nu pot sa o etichetez ca boala. Epuizant sa ai atatea orgasme pe zi si sa te afecteze si cel mai mic stimul. Neutral
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 11 Aug 2010, 12:16 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
elenamagic
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 10/Aug/2010
Mesaje: 1




tare...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 25 Apr 2012, 1:23 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
cristi_1993
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2011
Mesaje: 27




da...un raspuns e deprisos in acest caz...si totusi ei i place? sau sa saturat... Neutral
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 11 Mai 2012, 12:22 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
Simina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Mai/2012
Mesaje: 5




Am auzit de ea. Dar zice ca nu e fericita!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 28 Iun 2012, 1:18 pm Go top: 250 de orgasme in fiecare zi Răspunde cu citat (quote)
anemona3
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Iun/2012
Mesaje: 5




Surprised nu cred ca este atat de norocoasa:)) ce boli exista...nic nu stiu daca sa rad sau sa plang:|
Vezi profilul utilizatorului

250 de orgasme in fiecare zi
 Pagina de start a forumului Club Z » Love Zone
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara