Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara
MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 11:23 pm Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Shakira, cântãreaþa de origine columbianã, va concerta în 18 iulie pe stadionul echipei Poli Timiºoara, “Dan Pãltiniºanu”.Evenimentul a fost pus la cale de McCann Erickson cu sprijinul Consiliului Judeþean Timiº în urmã cu douã luni, dupã meciul de fotbal dintre Poli ºi Rapid. Impresarul belgian al artistei, Guido Jonnsen, s-a aflat zilele acestea în Timiºoara, unde a vizitat hotelurile ºi stadionul. Concertul Shakirei este programat între cele de la Barcelona (12 iulie) ºi Moscova (23 iulie). Cel mai ieftin bilet va costa 50 RON, iar cel mai scump va depãºi un milion de lei vechi.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 16 Iun 2006, 8:50 am Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Începând de astăzi se pun în vânzare biletele pentru concertul celebrei cântăreţe Shakira, care va avea loc pe data de 17 iulie, la Timişoara, pe stadionul "Dan Păltinişanu", începând cu ora 20.00. Preţurile biletelor sunt cuprinse între 60 RON pe gazon, 80, 100 şi 150 de RON în rest, iar ele pot fi achiziţionate de pe site-ul www.myticket.ro şi în magazinele Diverta din toată ţara.
Shakira soseşte în România cu o echipă formată din 100 de persoane, dar şi cu un echipament care pentru a fi transportat necesită nu mai puţin de 17 tiruri. Concertul Shakirei din România este programat între cel de la Barcelona (12 iulie) şi cel de la Moscova (23 iulie). Spectacolul de la Timişoara constituie avanpremiera turneului de promovare a noilor albume semnate Shakira, "Fijacion Oral, Vol. 1" şi "Oral Fixation, Vol 2".

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 16 Iun 2006, 9:23 am Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Ade a scris:
Preþurile biletelor ... 60 RON pe gazon

Frica Confused

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 22 Iun 2006, 9:17 am Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu e prea mult 600 000... daca ti place shakira... dar cum tie yulee... nu prea cred ca ti place, ar trebui chiar sa iti fie indiferent Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 22 Iun 2006, 6:26 pm Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
nu e prea mult 600 000... daca ti place shakira... dar cum tie yulee... nu prea cred ca ti place, ar trebui chiar sa iti fie indiferent Razz

Sau poate nu-l mai cunosti Evil

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 22 Iun 2006, 6:29 pm Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Bine gandit Willi Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 25 Iun 2006, 12:57 am Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




yulee asculta shakira??????????? Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 26 Iun 2006, 5:16 pm Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




De ce vb mah fara mine? Very Happy hmmmm... Cum sa nu imi placa Shakira?!? Aaaaa, ca nu-mi place cum canta asta-i partea a doua, da cu ea n-am nici o treaba Very Happy Chiar buna Wink

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 26 Iun 2006, 9:21 pm Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




lasa mai,yulee, ca oamenii care nu sunt barfiti nu au valoare!!! in mod cert o sa zica acum baietii ca nu te barfeam, dar treaba lor, eu imi continui ideea!! Razz sa inteleg ca nu ti plac fetele tocmai slabe??? Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 28 Iun 2006, 10:02 am Go top: Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




N-ar fii asta o problema, ar slabii ea pt mine daca i-as cere... Da ma gandesc ca are si ea o cariera, nu vreau sa i-o stric ... he he he Asa ca merge Very Happy

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

Shakira va concerta pe stadionul echipei Poli Timisoara
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara