Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Noaptea alba a studentilor
MesajTrimis: Sâm, 28 Oct 2006, 12:50 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Data: Noaptea de 4-5 noiembrie 2006
Locatie: Complexul studentesc Timisoara
Eveniment: Noaptea alba a studentilor


Ce e de fapt Noaptea alba a studentilor... Un proiect pilot sustinut de DJT (Directia Judeteana pntru Tineret) si LSFMT (Liga Studentilor din Facultatea de Mecanica Timisoara)...
Evenimentul se organizeaza de cativa ani, simultan, in mai multe orase din Europa...
Deoarece in Romania este prima data knd se organizeaza asa ceva evenimentul se va desfasura intr-o singura noapte (sa vedem ce iese), urmand ca in anii ce urmeaza sa ia amploare...(de ex in Germania,Franta tine 3 nopti)...

Ce se intampla de fapt... Vor fi organizate pe teritoriul complexului jocuri si concursuri sportive (streetball, mini fotbal - pe terenurile din fata de la Guliver... eventula concursuri de biliard), concerte sustinute de trupe cu dorinta de afirmare din cadrul Casei de cultura a tineretului, si concert sustinut de Cargo...





Toate informatiile de mai sus sunt NEOFICIALE...
Dupa cum am spus este vorba de un proiect pilot, aflat in curs de organizare, deci nu stim nici noi exact cum va iesi si cate din idei vor fi puse in aplicare...

Indata ce voi afla mai multe detalii va voi anunta si eventual poate o sa postez un program mai exact al serii (indata ce acesta va fi stabilit)

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 30 Oct 2006, 9:50 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




ce fain ar fi daca o sa fie oficial Smile la anu' poate vin si eu in Tm sa fac niste nopti albe Very Happy k acum nu pot (in schimb o sa-mi trimit unitatea pe acolo Very Happy sa ma reprezinte Laughing )

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Oct 2006, 6:34 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Azi am primit opogramul oficial si dupa cum am promis il postez ca sa stiti si voi despre ce e vorba...
Ne vedem sambata la distractie Party


Noapte Albã la Timiºoara


Activitãþi:
19,00 –19,15
Deschiderea oficialã a Evenimentului Complex Studenþesc

19,15 – 21,30
Competiþii sportive Complex Studenþesc – terenul de sport
Campionat de minifotbal, streatball la care vor participa tineri doritori de activitãþi sportive de acest gen
Demosntraþii de role, skateboard ºi streat binking cu participarea tinerilor amatori de acest gen de activitãþi
Echipele câºtigãtoare vor fi premiate

19,15 – 21,30
Muzicã ºi Umor Complex Studenþesc
• Vor participa trupe de muzicã ºi umor de la Casa Studenþilor care ne vor delecta cu un program monden

21,30 – 21,45
Cunoaºtem fericiþii caºtigãtori! Complex Studenþesc
Premierea câstigãtorilor la competiþiile sportive

21,45 - 23,00
Concert CARGO Complex Studenþesc
Dupã copmetiþii sportive ºi implicare culturalã, sã cântãm timiºoreni cu timiºoreni

00,00 – 04,00
Pentru Rock hai în ROMA! Cafenea Roma
Concert rock susþinut de formaþiile EFECT, STACCATO ºi VOXIS

00,00 – 04,00
O picaturã de culturã... Cantina Politehnica
Recitãm puþinã poezie, jucãm ºi teatru, dansãm cu cei de la Reflex, ne amuzãm cu un strop de parodie, ºi de delectãm cu film ... mut într-un adevãrat context festiv ºi cultural

00,00 – 04,00
Uimeºte lumea Club Gulliver
Vom avea parte de caricaturi la minut, sculpturã, cei talentati ne vor cânta ºi încânta cu Kraoke ºi miºcare pe bune cu Matrix
00,00 – 04,00
Continuãm sportul în... Tequila
Sport în sala: bowling, biliard.
00,00 – 04,00
Dans ºi muzicã Happy
Discotecã, voiebunã pentru tineret

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Oct 2006, 6:36 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




super tare Smile distractie placuta pe acolo Wink

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Oct 2006, 6:39 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




De data asta chiar e oficial si e pe bune....speram sa iasa bine si toata lumea sa se distreza Party Party Party

daca aveti alte nelamuriri....contactati-ma Very Happy (asta asa k sa ma simt si eu importanta Wink )

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 01 Noi 2006, 3:06 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Party ...chiar sunt curioasa cum o sa fie Wink ..cred k fain...si eu am vazut azi la faculta pliante despre acest eveniment, deci intr-adevar se tine... Super Dance

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 01 Noi 2006, 3:15 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




raluk a scris:
si eu am vazut azi la faculta pliante despre acest eveniment, deci intr-adevar se tine... Super Dance



da ce ralu....credeai k vorbesc prostii? Mad
daca nu vedeai pliante nu ma credeai...nu? Not talking Not talking

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 04 Noi 2006, 11:40 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




si cum e la noaptea alba a studentilor?? e cum va asteptati sau nu?

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 05 Noi 2006, 12:18 am Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hey doda,nu e vorba ca nu te credeam,pe bune...doar ca..asa mi-s eu Very Happy ... kiss

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 05 Noi 2006, 11:59 am Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




vad k voi nu-mi ziceti cum a fost Waiting
dar frate-miu zice ca-i fain si ca nu-i prima data cand se organizeaza in romania, ci e de cativa ani Wink

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 05 Noi 2006, 12:30 pm Go top: Noaptea alba a studentilor Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




eu una nu am mai ajuns...a fost prea frig,am preferat sa stau acasa...dar sa zicem ca am facut si eu noapte alba,pe net Very Happy si am luat parte la distractie doar cu gandul(e si asta ceva)

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

Noaptea alba a studentilor
 Pagina de start a forumului Club Z » Events
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara