Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 2:25 am Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ia hai gata, draga, nu sari ca gaina pe maidan, ca eu am explicat frumos, nu era nevoie sa faci crize pe aici!!! eeeeeeeee Laughing Laughing Laughing ba ce buna mai sunt looool

s-mi spuneti daca exagerez... Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 2:32 am Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ce se intampla. Nu exista aliante. Ade vezi-ti de pielea ta. Doda lasa' PCR-ul in pace! Cine se mai pune cu mine? Sniper

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 2:34 am Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




mai baiatule, da ia mai spune-mi tu o data replica aia minune cu care tu spui ca m-ai facut KO pe mine... nu o vad pe aici, si pa honoarea mea ca am cautat-o si-n gaura da sarpe Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 5:40 am Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Luxian a scris:
Doda lasa' PCR-ul in pace!


si de ce ma rog sa il las? no no no ...chiar nu incurajez....si daca esti adept atunci shame on you!

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 1:20 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopaca a scris:
mai baiatule, da ia mai spune-mi tu o data replica aia minune cu care tu spui ca m-ai facut KO pe mine... nu o vad pe aici, si pa honoarea mea ca am cautat-o si-n gaura da sarpe


Care replica? Am crezut ca ti-ai dat seama ca nu ai ce sa-mi faci si ai renuntat (era o alegere buna, dar se pare ca nu ai facut-o). I-auzi la ea, "baiatule" Bring it on

Sa stiti ca nu sunt comunist. Sniper


Ultima modificare efectuată de către Luxian la Lun, 20 Noi 2006, 7:02 pm, modificat de 1 dată în total

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 4:18 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




da ce mai, fiintza, nu esti baiat?? eu inteleg ca ti-a iesit ca esti 43% gay la testul ala, dar hai totusi sa salvam aparentele!! Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 4:35 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




bine rosto... Aplauze

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 8:26 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
da ce mai, fiintza, nu esti baiat?? eu inteleg ca ti-a iesit ca esti 43% gay la testul ala, dar hai totusi sa salvam aparentele!! Wink


Ma refeream la faptul ca ai chiulit prea lectiile de dirigentie. Ce s-ar intampla daca eu m-as adresa tie cu "fată", eu cred ca ai reactiona nu foarte frumos. Asa ca va rog folositi un limbaj adecvat.


Pentru Doda: Te-am crezut atunci cand ai zis ca nu esti comunista, dar de ce apreciezi impolitetea?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 8:46 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




domnuuuuuuu....... luxian... nu sunteti in masura sa instituiti o regula a limbajului care trebuie folosit in acest topic!! asa ca va rog sa va puneti pofta in cui in ceea ce ma priveste Evil Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Noi 2006, 8:54 pm Go top: certuri ;)) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Datorita unor constrangeri politice si principiale, declar acest topic inchis.

Vom reveni cand vom avea cu adevarat nevoie de acest gen de divertisment.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

certuri ;))
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 3 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
  
  
 Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara