Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Sâm, 18 Noi 2006, 8:42 am Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




sincer,nici eu nu cred ca vor disparea...sau cel putin,nu inca..greu se lasa omul de obiceiurile proaste Sad

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 18 Noi 2006, 2:15 pm Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu are cum sa se intample asa ceva!!! nimeni nu-ti poate interzice sa asculti un anumit gen de muzica atata timp cat nu contine mesaje cu caracter rasist (nu e cea mai fericita exprimare), antisemit, xenofob... etc

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 18 Noi 2006, 4:36 pm Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




aha,exact rosto...din pacate Sad

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 12:45 am Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu cred ca v-am spus si nici nu stiu daca stiti ca in facultatea mea sunt majoritatea rockeri, dar spre surprinderea mea din ce in ce mai des prin faculta sau in curtea interioara a universitatii se aud manele Mad Mad Mad in anul 1 nu am auzit deloc, dar acum aproape in fiecare saptamana Crying or Very sad

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 6:44 am Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




reusita combinatie :> Laughing ...nu esti singura cu o astel de faculta,in care unii mai au,din cand in cand,unele scapari....

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Dec 2006, 9:48 pm Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Ade a scris:
se pare ca vom scapa de manele odata cu integrarea in UE he he he atunci vor fi interzise, asa am citit intr-un ziar

nu fi asa sigura..mai ales de cand au inceput sa le bage ca fundal la filme americane(stiti la ce film ma refer--> borat..) .poate dau de gust americanii, si mai stii ca nu o sa le placa? sa speram ca NU!
Iar despre majorat..io nu am de gand sa mi-l fac..pt ca am si prieteni manelisti (asta e alegerea lor si n-am ce sa le fac) si iti dai seama ca ei nu asculta altceva decat manele si reggeton (care e tot un fel de manea numai ca difera numele..continutul e acelasi).Daca le pun rock cred ca ies cu ochii vineti cu toate ca e majoratu `meu. Plus ca nu mi-a placut niciodata ziua mea de nastere..toata lumea te cococloseste si vaaa"la multi ani" de 20 ori pe zi ma streseaza.Nu ma simt confortabil sa fiu in centrul atentiei..deci, fara majorat toata lumea e impacata he he he

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 1:16 am Go top: Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




http://www.oradeanul.com/2007/01/05/florin-maimuta-pumnii-mei-minte-nu-are.html

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Pledoarie Anti-Manele (la cererea publicului)
 Pagina de start a forumului Club Z » Genuri si stiluri muzicale
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 3 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara