Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis
MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 6:30 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Astazi sunt pusa pe creat topicuri!!! Ia sa va intreb eu aici ce ati vizitat prin tarisoara noastra, fie pe cont propriu, fie intr-o excursie organizata, si mai ales unde v-a placut cel mai mult!!! orase, zone, munte, mare, bla bla bla Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 7:01 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




castelul Bran Very Happy
si cand eram mai mica m-au impresionat foarte mult: Cetatea Fagarasului, Castelul Huneiazilor, Cetatea Deva si Transfagarasanul
o sa revin cand imi mai amintesc he he he

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 7:06 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




pe mine m-au impresionat tare mult castelul peles si castelul huniazilor... la bran mi-a placut privelistea de pe ''terasa'' aia, dar castelul in sine nu mi se pare cine stie ce...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 9:24 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




dap...si Pelesul Smile uitasem de el he he he pacat ca acum nu se viziteaza decat in proportie de 30% ca e in renovare

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 9:26 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




lasa ma dracu, ca sunt in renovare de nu stiu cand!!1 Surprised

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:27 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




mai fratilor da prin moldova nu a fost nimeni?... sa inteleg ca voi ati vazut manastirile lu nenea Stefan numai in poze si vederi?... Surprised
mie una mi-au placut mult Agapia si Voronetul
si Cetatea Neamtului, si Cetatea Sucevei
si Ceahlaul


cand imi mai amintesc va mai zic

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:31 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




dap, le-am vazut numai in vederi... sper ca nu e vreo problema... uite ca nu am avut ''timp'' sa ajungem si pe acolo.. am mers si noi pe la timisoara, bucuresti, la mare (95%din statiuni), la munte (godeanu, pe la herculane, prin bucegi), pe la geoagiu, prin severin... mehedinti...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:31 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




eu am vazut casa memoriala Constantin Brancusi Very Happy Ops
in afara d asta, m-a impresionat Castelul Corvinilor din Hunedoara ...amaziiiiiiiing....aiurea a fost k ultima data knd am mers, nu am putut sa vizitez nimic pt k....erau americanii acolo, turnau un film....
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:32 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ai dracu ei de americani, vin aci ca noi suntem mai prosti si ne vindem mai ''eftin'' Crying or Very sad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:41 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




lasa k...asta a fost anul trecut Very Happy anul asta suntem in uniune....pai cum asa...nu ne mai lasa "mai marii" sa ne vindem "eftin". ne-au etichetat: "scump domne, scump" - si se duc americanii in rep moldova (nici nush daca au ceva de vazut acolo) : "dincolo e mai ieftin" Razz
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:43 pm Go top: Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




rep moldova e prea mica si mult prea lipsita de astfel de ''resurse'' naturale cum avem noi... ei nu au castelul lui dracula, nu au munti, nu au crucea de pe caraiman, nu au multe chestii... asa ca americanii sa planga Razz tara noastra nu se mai vinde pe 2 lei 50

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Romania, tara mea de glorii, tara mea de vis
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara