Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 6:17 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




chiar ca super oferta, avand in vedere ca mai e doar o saptamana de curse si apoi incepe sesiunea :?

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

ce-i cu atata nemultumire pe capul vostru!?
MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 11:34 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Mai, nu stiu cum e pe la voi prin facultate, insa pe la mine,pe la ISE, e ceva lume si inteligenta si "buna"(asta mai ales in privinta fetelor-ce contabile bune or sa iese de aici). Hai sa nu ma incred! Nu stiu care sunt prioritatile voastre, sa iesi cu o fata acceptabila in oras,sa o prezinti prietenilor si sa fie totul ok, sau sa sa iesi cu una beton, sa faci acelasi lucru, si sa te faci de kkt(sa te intrebe toti cum de a ajuns aia de la cls a II-a la facultate)! Pentru ca fiecare are plusurile si minusurile lui, de obicei unde-i frumusete, nu prea-i minte, si invers! excludem aici acel procent de 2% care le au pe amandoua si respectiv acel procent de 4% care nu au de niciunele! Deci, zic eu,ca in nici o facultate nu e chiar iadul pe pamant! incercati sa gasiti si voi vreo parte mai buna a lucrurilor, ca tre sa existe ea pe undeva!
Despre poli, nu stiu ce sa spun, stiu ca acum ceva ani, si chiar acum, exista un fel de obsesie in ceea ce priveste poli, daca te duceai acolo, uau, ce desteptaciune erai ! Din cate-mi spuneti voi s-au cam schimbat lucrurile! N-are rost sa mai comentez, voi stiti mai bine!

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

ASE-ul.....aiurea, naspa, cam nasol
MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 11:51 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




In ceea ce zici tu Rostopasca, respectiv ca-i mai usor la ASE (in cazul meu ISE) decat la alte facultati, tin sa te anunt ca te cam inseli. Intr-adevar, ai multiple sanse de angajare dupa, insa materia, mai ales incepand cu al doilea semestru devine aglomerata, dificila iar in cazul in care n-ai facut un liceu de specialitate (respectiv liceul economic) esti cam ca mine, adica in pom! Nu-i usor deloc! De fapt, daca e sa analizam, nici o facultate nu e usoara, mai ales daca alegi sa o termini pe cai legale. In ziua de azi daca ai parinti dispusi sa cheltuie cu tine o droaie de bani sa termini facultatea, faci si 10, si tot degeaba! Tot prost esti! Eu, unul sunt foarte fericit pentru ca examenele pe care le-am luat nu m-au costat decat nopti nedormite! Ia uite de unde plecai si unde ajunsei !!! in concluzie, ASE-ul nu cred ca-i prea accesibil, desi iti ofera multe sanse de angajare dupa! Si....orice-ai face, dupa ce termini, iti gasesti ce sa faci, doar esti din Romania, se stie ca suntem un popor de oameni policalificati! Very Happy

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 8:30 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




fara sa consideri ca am ceva cu tine, alex, dar asa, ca fapt divers (te intreb pentru ca eu chiar nu stiu, nu pentru ca as avea ceva de aratat) cate ore ai tu in total pe saptamana?????? sa le comparam cu cate sunt la politehnica........

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 8:39 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
cate ore ai tu in total pe saptamana?????? sa le comparam cu cate sunt la politehnica........


Complet de acord!!! Cool

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 24 Mai 2006, 8:45 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




YuLee a scris:
Rostopasca a scris:
cate ore ai tu in total pe saptamana?????? sa le comparam cu cate sunt la politehnica........


Complet de acord!!! Cool


sau la drept!!!! Laughing Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Rostopasco, read this!!!!
MesajTrimis: Dum, 28 Mai 2006, 5:04 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




V-ati pus toti impotriva mea? Laughing Sper ca nu! Ok, recunosc, n-am cursuri asa multe (in medie 3 pe zi, dar alea sunt de 2 ore), dar scuzati-ma, nu numarul de cursuri spune tot despre o facultate, ci si greutatea lor! Gandeste-te ca eu am terminat mate-info, iar profesorii nu prea te intreaba de unde vii si ce ai terminat (ba chiar zic doamne ajuta cand te vad ca nu prea stii cu ce se mananca o materie). Si gandeste-te ca profu de contabilitate (iti dau un exemplu) a inceput sa ne vb de conturi ca si cum noi am fi stiut de ceva timp ce sunt alea. Deci, in concluzie (am mai spus asta), fiecare facultate are nivelul ei de dificultate, iar ASE-ul, in special daca faci o sectie legata de contabilitate, e cam iad pentru unii ca mine, si de ce sa nu zic, si pentru cei care au terminat licee de specialitate.

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 10:21 am Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu ne am pus impotriva ta, doar ca stiu pe cineva la ase la buc care are in jur de 4 ore (nu cursuri, ci ore de 60 minute) pe zi!! ori 4 ore pe zi faceam in clasele I-IV... si sa nu spui ceva in genul contabilitatea e mai grea decat fizica si matematica cu tot ce presupun ele, ca zau ca nu te cred... eu nu sunt la poli, deci sa nu crezi ca imi plang mie de mila... Evil Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 29 Mai 2006, 1:49 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Hai sa-ti zic o chestie, probabil persoana cu care ai stat de vb facea intr-adevar 4 ore pe sapt, ca nu se ducea la toate. Asta-i altceva....

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

Senzational e putin spus
MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 12:04 am Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Johny
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2006
Mesaje: 15
Locație: Timisoara





CAUTI ADRENALINA Ridica un ochi

.........................................................
Esti tanar Looser
.........................................................
Esti stapan pe situatie Cowboy
.........................................................
Esti cool si vrei ceva nou Cool


Arrow DA FRATE LA POLI
Evil Frica

_________________
keep it simple...profesional team
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 12:06 am Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Bine zis Johny Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

hm...
MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 1:43 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Baieti,vad k sunteti tare aprinsi de Poli...in unele privinte sunt de acord cu voi...nici eu nu ma asteptam sa fie asa...din mai multe puncte de vedere...dar ata ete...din rau-->in mai rau...cat despre fetele de pe la drept...luati-o k un sfat prietenesc... Razz ...trb sa fiti"echipati"tare...nu stiu de-i ajuns doar un Bmw...:)sau un look tare...bye... Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 1:47 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




si ce te face sa crezi ca nu suntem echipati? Cool

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 2:21 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




Luxiane, ia sa vii tu atunci cu Viper-u tau ala rosu pe la drept, sa vedem ce mai zic atunci fetitele... esti echipat sau nu?? Very Happy

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 2:37 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




O sa vin, dar cand o sa ma intorc din State, ca ma duc sa fac o vizita unui prieten si nu am timp pana atunci Cool :>

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

???
MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 2:41 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




viper?!...ia mai incercatzi baieti...sa gandim logik...ce ma face sa cred k nu sunteti destul de echipati pt "fetitele"de acolo?!aruncati o privire pe geam si veti intelege ce anume...dar sa nu cadeti in gol... Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 2:43 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Question Ridica un ochi

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Re: ???
MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 3:27 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




raluk a scris:
viper?!...ia mai incercatzi baieti...sa gandim logik...ce ma face sa cred k nu sunteti destul de echipati pt "fetitele"de acolo?!aruncati o privire pe geam si veti intelege ce anume...dar sa nu cadeti in gol... Laughing Laughing


exegerezi un pic Smile Smile Smile

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 3:30 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




sorry...nu vreau sa va supar...serios... Very Happy
poate k am exagerat putin,dar...mai vb...pa
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 8:03 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eh, las ca se mai intampla... dar m a mirat numirea tuturor fetelor ca "fetite".. ori daca toti procurorii si judecatorii au fost fetite.. azunci ne am dat dreacului Very Happy Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

The right choice
MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 10:06 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Dany
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 24/Mai/2006
Mesaje: 6
Locație: 22c




Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 31 Mai 2006, 12:56 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




Extra Lol
Dany, super tare !!! Wink

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 31 Mai 2006, 1:21 pm Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Prietenii stiu de ce Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 10:58 am Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Clover
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 37
Locație: tg-jiu




mai..nu mai speriati copiii care inca nu au terminat liceul si care vor sa dea la poli Crying or Very sad totusi o sa incerc la politechica peste un an Frica

_________________
would you die tonight for love?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 11:05 am Go top: Poli - adevar sau provocare? Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




clover a scris:
mai..nu mai speriati copiii care inca nu au terminat liceul si care vor sa dea la poli Crying or Very sad totusi o sa incerc la politechica peste un an Frica

Daca esti sigur ca vrei, esti pasionat de ceea ce vrei sa faci atunci poti sa vii Smile

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

Poli - adevar sau provocare?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara