Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Perfect blow job
MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 11:42 am Go top: Perfect blow job Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Perfect blow job


Cum se face un blow job perfect? Raspunsul la aceasta intrebare variaza de la un barbat la altul, dar au fost cativa care au scris adevarul despre cum sa aduci un barbat in extaz.
Mai departe o sa gasiti mici sugestii despre cum sa il aduci pe partenerul tau pe culmile placerii:
1) Mi s-a spus odata ca sa faci sex oral cuiva inseamna sa muncesti mult cu mana. Altcineva (un prieten) mi-a zis ca daca o femeie ii maseaza sau linge anusul in cursul sexului oral, asta il innebuneste. (intreband diferite prietene, am aflat ca acest lucru este adevarat!)

2) Un alt detaliu care-l face sa innebuneasca este entuziasmul. Joaca rolul ca si cum ai fi tu in locul lui, chiar daca nu este lucrul tau favorit. Asta nu inseamna ca ar trebui sa-ti minti partenerul despre dorinta/ sau nu de a-i face sex oral. Nu trebuie s-o faci in fiecare zi, dar daca o sa-i placa, o sa aprecieze efortul.
3) Daca tipul este circumcis, este in regula sa te concentrezi mai mult asupra capului penisului. Daca nu este, fii putin mai atenta pentru ca este mai sensibil.
4) Mai mult ca toate, fii atenta la reactiile partenerului tau. Daca vezi ca-i place ceva anume din ceea ce faci, insista putin.

Daca tu cauti tehnici, iata aici cateva care s-ar putea sa-l scoata pe partenerul tau din minti.
1) O interpretare a termenului "blow job" este exact si ceea ce inseamna: Iei penisul lui adanc in gura, unde poate sa simta temperatura corpului tau, umezeste-i penisul bine, apoi scoate-l afara cativa centimetri si baga-l inapoi—Schimbarea brusca a temperaturii este o senzatie radicala, si poti vedea singura daca faci bine, daca la fiecare ciclu erectia lui devine din ce in ce mai tare.
2) In timp ce-l vizitezi putin cu limba, nu uita sa te joci (sa-l amagesti un pic), sa-l gadili si sa-l masezi – joaca-te cu testiculele lui, maseaza-i baza penisului, crescand presiunea pe masura ce-i vina sa ejaculeze.
3) SI NU UITA sa te joci cu anusul lui cu un deget, si daca vrei tu poti sa-i oferi un masaj la prostata, dar nu uita scoate usor degetul inaite de-a ejacula – asta din cauza terminatiilor nervoase din interior care devin foarte sensibile cand sfincterul se contracta cu orgasmul lui.
4) Lasa-l sa se uite. Barbatii sunt mult mai mult orientati vizual decat femeile, si le place sa priveasca. Daca vrei sa fie si mai erotic, priveste-l in ochi din cand in cand.
5) Experimenteaza. Gaseste ceea ce-ti place tie. Gaseste ceea ce-l face pe el sa-si iasa din minti. Cel mai bine este sa explorezi ceea ce-l face pe el sa se gadile si acele zone mai sensibile asa vei "pune motorul in miscare"
6) Eu sugerez sa-ti plimbi din cand in cand limba de-a lungul penisului, facandu-l alunecos cu saliva ta; e o expresie in engleza "the wetter the better", adica cu cat este mai ud cu atat mai bine. Insista in zona capului penisului, deoarece acolo gasesti cele mai sensibile zone.
7) Nu uita de "ouale" lui, de obicei multe femei uita de ele. Incearca sa le apuci, usor, sa le sugi sau sa le iei chiar in gura.
Cool Incearca sa bagi adanc penisul in gura, dar nu mai departe decat iti este confortabil. Nu sugerez sa-l lasi sa-si puna mainile pe cap sau pe umeri, doar din cauza ca vrea sa te "ajute", se pot intampla, cum sa le zic, accidente nepotrivite
9) Cel mai important, incearca sa te relaxezi (poate fi foarte distractiv). O sa-i faci numai bine daca te relaxezi, si chiar o sa-l incurajezi sa faca o mica explorare a lui.

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Mai 2006, 8:13 pm Go top: Perfect blow job Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu sunt de parere ca topicul asta ar trebui pus "sticky" sa il vada toata lumea. Multe fete mai au de invatat la capitolul asta Cool

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Perfect blow job
 Pagina de start a forumului Club Z » Love Zone
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara