Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 1:49 am Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Surprised Surprised mi e raaaaau.. eu capiez daca merg 5 ore.. nici nu vreau sa ma gandesc la 18 h

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 1:51 am Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




nici eu nu vreau sa ma gandesc.... nu ma mai duc acasa

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 9:32 am Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Doda a scris:
mda...numai 18h cu trenu foamei

Surprised Surprised Surprised
facem cheta si iti cumparam avion ca sa ajungi repede he he he

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 12:33 pm Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




chiar, ai putea doda sa mergi cu avionul, desi nu stiu daca sunt curse de persoane pe ruta asta.. ca 18 ore e infernal sa mergi cu trenul

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 12:37 pm Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




pai nu sunt... tre sa fac escala in Budapesta din cate stiu eu...si oricum nu imi convine sa platesc cine stie cati euro pe biletul de avion in loc de 30 si ceva de ron pe cel de tren

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

de ce e tare melodia asta.....
MesajTrimis: Sâm, 17 Mar 2007, 3:49 pm Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




ce e tare la melodia asta? e tare de cap ala sau aia de a facut-o! sau cei care o asculta(no offense!) colegii mei de palier m-au innebunit cu mel asta si mi-au ramas in cap cuvintele astea: "o sa ramai la ma-ta flacau" Laughing Deci, cum spuneam , inspiratie tata, nu gluma! sau transpiratie? Laughing

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

Re: de ce e tare melodia asta.....
MesajTrimis: Sâm, 17 Mar 2007, 9:24 pm Go top: Super HIT (100% Romanian) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Dj @!exx a scris:
ce e tare la melodia asta? e tare de cap ala sau aia de a facut-o! sau cei care o asculta(no offense!) colegii mei de palier m-au innebunit cu mel asta si mi-au ramas in cap cuvintele astea: "o sa ramai la ma-ta flacau" Laughing Deci, cum spuneam , inspiratie tata, nu gluma! sau transpiratie? Laughing


Din pacate, in cazul tau, melodia e asociata cu circumstante negative si poate de aia nu iti place.

Melodia se vrea a fi un pamflet despre hit-urile existente deja pe piata noastra muzicala. Pana la urma asta e obiceiul romanului sa facem haz de necaz, n-am mai fi romani daca nu am face-o. De aceea nu cred ca ar trebui sa fi chiar asa de exigent in privinta versurilor cu caracter "mioritic cu influente" care aduc in prim plan frumusetea vietii in Romania.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Super HIT (100% Romanian)
 Pagina de start a forumului Club Z » Charts & Albums & Songs
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 4 din 4  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara