Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

va pricepeti la gastronomie?
da
33%
 33%  [ 3 ]
nu
11%
 11%  [ 1 ]
nevoia te invata....
55%
 55%  [ 5 ]
Voturi totale : 9


MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 10:09 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Laughing asta e ceva

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 10:13 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti






Very Happy

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 10:14 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Mad ma enervezi Mad Mad Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 10:16 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti





pe 11 feb mai fac unul Very Happy promit ca o sa iti opresc si tie o felie sau poti veni cu mine la ziua unei colege ca sa fi sigura ca papi Very Happy

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 10:27 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




lool, ade, stai linistita ca nu sunt chiar asa disperata, daca se iveste ocazia, nu spun nu, dar chiar asa??? Razz Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:20 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




sa lasam torturile deoparte si sa revenim la fast-food vs mancare gatita...
sa imi zic si eu parerea... eu is moarta dupa supa, ciorba, bors (moldovenesc) ca la mama acasa... da in ultima vreme (adica un an si ceva) foamea ma tot trimite pe la fast-food-urile si restaurantele de prin complex si sincer sunt scarbita... da ce sa-i faci ...nici nu pot manca toata ziua cartofi prajiti pe resou...
si parca tot universul comploteaza impotriva mea... cand am fost acasa mama numai tortilla si fajitas mi-a facut, parca nu eram eu satula de porcarii Crying or Very sad doamneeee a inebunit lumea... singura mea alinare a ramas "Casa romaneasca" care ma si usuca de bani de altfel... da macar o data pe luna imi permit si eu luxul de a manca un bors adevarat.

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:25 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




lol, dar voi nu aveti cantine studentesti sa mananci mancare gatita?? de ce e nevoie sa mergi la restaurant?? cu 100 de mii mananci si mai si ramane Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:28 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




in timisoara predomina mersul la 3F Very Happy e bunicik mancarea acolo si destul d ieftina .
Vara asta(kre a trecut Very Happy ) , kt am stat in timisoara am dus dorul mancarii gatite de mama ... bine, k m-am adaptat repede conditiilor...dar oricum, e incomparabila mancarea gatita cu cea d la fast-food.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:29 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




pe dracu... nu imi place mancarea de la cantina...

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:29 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




in bucuresti predomina mancatul in pizzeria 21 Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:34 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Rostopasca a scris:
in bucuresti predomina mancatul in pizzeria 21 Very Happy

Respekt
la mine mai mult spring time Very Happy
si cand nu prea mai sunt bani merge si cantina ca e foarte iefina mancarea si buna Smile

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:35 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




chiar ade, si mie imi place mancarea de la spring, dar tu esti si mai aproape de cel de la universitate Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:41 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




:> yep
si daca mai sunt si tichete de reducere de 10% si mai bine Very Happy

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 16 Ian 2007, 12:53 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Doda a scris:
pe dracu... nu imi place mancarea de la cantina...


mie chiar imi place... acuma daca exista bani, normal ca preferi sa mananci la un restaurant mai select, unde mancarea nu poate primi niciun repros, dar deocamdata, cantinele sunt excelente.. eu am invatat sa nu mai fac mofturi la mancare, mananc aproape orice... mama si ce pofta am acum de o ciorba facuta de mine... cu bucati de carne frageda... offf... dar o sa ma multumesc cu o mancare de cartofi tot ''creatie proprie'', dar la asta elementul care ma atrage este usturoiul, nicidecum carnea, care este inexistenta!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 16 Ian 2007, 1:15 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu unul prefered mancarea din frigider (mezeluri, branzeturi etc) si mancarea de la fast-food-uri. NU imi place sa mananc ciorba sau supa si de obicei nu duc dorul mancarurilor gatite.

Freaky? Huh? I guest or I dont know

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 16 Ian 2007, 1:20 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nici eu nu eram asa pana am descoperit eu ca daca imi gatesc ies muuuult mai ieftin decat daca imi cumpar mancaruri reci precum mezeluri, branzeturi, icre... pana la urma daca stai bine sa te gandesti, daca se pun doi oameni pe o rola de salam, la o masa il dau gata... imi place sa mananc si la fast food, dar banii ma obliga sa mananc doar atunci cand pofta este pur si simplu de nestavilit

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 16 Ian 2007, 11:51 pm Go top: arta culinara Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




nici eu nu manc prea des ciorbe,supe....prefer mancarea uscata,desi eu am parte mai tot timpul daor de mancare gatita.Pot spune,manc mai multa decat mancam acasa mancare gatita...cat despre mancarea de acasa...nicaieri nu e mancarea ca acasa,cu gustul acela specific..

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

arta culinara
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 2  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara