Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:19 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu esti intreg la minte Mad Mad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:23 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
nu esti intreg la minte Mad Mad


NU prea, dar in ziua de azi cred ca e un avantaj.

Oricum am mintit. In serile dinainte de examen incerc si eu sa fac rost de cursuri si sa le citesc, de aia ma trezesc greu in zilele cu pricina. Evil

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:26 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Surprised Laughing esti funny Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:34 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Laughing super tare Very Happy
ms.
vreau s ajung studenta :>
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:36 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
Surprised Laughing esti funny Laughing


Cred ca mai degraba: iresponsabil, inconstient si norocos (asta avand in vedere ca am trecut primul an)

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:39 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




da, si alea!!! chiar ca esti inconstient, da las ca trece si asta!!! Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:40 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




e bine totusi ca l-ai trecut Smile
eu nu stiu daca o sa reusesc anul asta Confused

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:45 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




exagerezi

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 19 Ian 2007, 9:55 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




duminica, 21 ianuarie 2007, orele 12 am examen la drept administrativ!!!! kkt!!!!!!!! voi cand intrati in focuri?

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 20 Ian 2007, 11:33 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hmmm...Ade,va fi ok,vei vedea... Wink ..primul examne?....27 ianuarie...fain...ne intram in ritm...Luxian,mi se pare ca nu e prea bun planul tau de a trece anu'...adica nu trebuie sa lasi unele lucruri pe care le poti face acum,doar ca....nu,acum e momentul!!!ai trecut primul an...poate vei trece si al doilea,....dar totusi,cred ca fiecare cand am dat la facultate nu am dat doar manati de gandul ca facultatea e distractie ci,pentru a ne cladi un viitor..

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 12:15 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




si el o sa-ti asculte sfaturile mai mult de-o gramada... off... sa mi tineti pumnii maine de la 12 Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 8:29 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




nu trebuie neaparat sa-mi asculte sfaturile....e destul de mare,si sper,constient,sa realizeze din timp care e realitatea....acum,ma refer nu neaparat la Luxian,ci in general...cat pt tine Rosto,sa ai mult succes maine la examen,sa-l iei cu bine....de ce nu,cu 10?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 3:15 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ah, ralu, nu ma gandesc eu la 10... nici prin cap nu mi trece asa ceva... a fost destul de simplu examenul, a fost grila, si la grilele pe care la da boul ala este foarte usor sa gresesti... acuma ce o fi o fi... va urez bafta in continuare Neutral

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Ian 2007, 5:16 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




am sambata exam si nici nu m-am apucat, fi-mi-ar pielea a dracu... pana acum am luat un 7 si u 8... se putea si mai bine... mdea Confused da sa vad ce oi face si cu astea de urmeaza Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Ian 2007, 8:44 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




am dat examul, a fost usor si ne a mai si lasat sa mai colaboram... nice Ops .. dar nu zic hop pana nu sar gardul, va spun ce voi fi facut cand primesc rezultatul Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Ian 2007, 10:03 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hmmmmm....sesiune...supararea sa o ia...azi cica am avut si eu primul examen din sesiunea asta,in adevaratul sens al cuvantului,si...L-AM PICAT Crying or Very sad incurajator inceput...faza e ca din tot anul,43la numar(sau cati om fi),doar 4 l-au luat Sad ...si,si astia cu note mici,gen 5,6...a fost un examen care,dupa parerea mea,a fost la sange corectat...am vazut lucrarea dupa ce a fost corectata si,o mica abatere si subiectul era dus Sad ....nu mai inteleg lumea asta!!!!!!!11 Mad

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Ian 2007, 10:05 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




raluu, hai nu mai fi suparata, asta este, daca profii astia cand ajung sus nu mai stiu cum era candva, ce sa le ceri?? lasa ca nu este sfarsitul lumii daca ai picat un examen.. nu te stresa, incearca sa-ti revii, ca sa poti sa te descurci mai bine la cele care vor urma Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Ian 2007, 11:00 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hmmmm....stiu rosto,ms de sfaturi Imbratisare ....e doar un examen,nu sta viata mea in el....data viitoare il voi lua cu 10 Very Happy ..doar ca,ma enerveaza unele chestii ale profiilor,la nebunie...chiar sunt de neinteles unii Sad

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 28 Ian 2007, 12:26 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




asa te vreau!!! asta sa-ti fie singurul rau in viata, un examen la facultate Smile

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Feb 2007, 9:44 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




astazi avusei un exam la penal si chiar fu penal... gresii o spetza din cauza unei vaci, plus ca examenul fu tare aiurea, adica profu dicta intrebarea, ne spunea cat timp avem alocat pentru a raspunde la ea, si noi trebuia sa raspundem in timpul ala, ca altfel dicta ala alta intrebare si ramaneai cu buza umflata... naspa Confused sper sa il trec, ca nah, mai este naiba si examen conditionat, daca nu il iau pe asta nu pot sa il dau nici pe ala de pe semestrul 2 Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Feb 2007, 10:27 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




aha...penal?la fel de inspaimantata era si sora mea cand l-a dat...nasol asa,dar...asta-i dreptul Wink ...rosto,te poti pregati sufleteste,pentru alte asemenea examene,poate chiar mai aiurea Neutral ...bafta Wink
eu mai am 3 examene,chiar ieri m-am scapat de inca unul,a fost penal si al meu he he he ...sa vedem acum rezultatetele...ca ma pot astepta la orice,mai nou...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Feb 2007, 3:51 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




da ralu, eu incerc sa fiu pregatita pentru ce urmeaza... oricum, mai am doua examene care cred eu ca nu vor fi chiar atat de rele... numai sa trec penalul... asta sper din toata inima... off... hard life... mai nu stiu voi cum sunteti, dar eu simt ca nu mai pot, nu mai pot invata nimic, nu mai intra, parca sunt satula de sesiunea asta, si astept cu nerabdare vacanta in care sa stau numai sa ma cocoloshesc pe mine... sa ma ingrijesc... sa pot sa stau o jumatate de ora sa ma dau cu creme... sa visez... of... dar inca mai am doua examene si termin... si cand ma gandesc ca in vara voi avea examene mai multe decat acum imi vine rau Sad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 06 Feb 2007, 10:53 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




iata ca sesiunea se apropie de sfarsit, parca nu o mai vedeam terminata, fir-ar ea a naiba.. abia astept sa se duca Rolling Eyes

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 09 Feb 2007, 9:41 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




au trecut trei, mai sunt doua, belea mare... eu nu cred ca mai ies om din faculta asta... si culmea e k mai mult ma stresez decat sa invat... pur si simplu nu mai am puterea sa ma concentrez... bine numai k am scapat de PMD ca mi-a mancat sufletu' materia aia... ma gandeam sa merg la marire da mi se face rau numai knd vad cartea, dar mai sa o si deschid...no way..

Acum Dumnezeu cu mila ce o sa urmeze... la sisteme de operare cel putin nici nu vreau sa ma gandesc, God help us Confused Confused Confused

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 09 Feb 2007, 10:16 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




poimaine am ultimul exam... doamneeeeee... nu mai pot.. rahat!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

SESIUNEA, manca-o-ar Gaia...
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara