Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca
MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 10:30 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eh, am inceput eu.... jurnalul ''privat''... numai privat nu o sa fie asta... eh, astazi am avut prostia aia de examen la administrativ... si acum sunt euforica pentru ca am facut si eu cat de cat, adica ma asteptam sa fie mai greu examenul la ce impresii a avut ala la seminar... jigodia dracului Mad ... apoi am venit acasa si mi-am rezervat ziua asta statului pe net...aaaaaa, am descoperit un joc pe net, de fapt mi-a spus o colega despre el... triviant... tre sa-mi construiesc un sat... nu cred ca o sa ma tin de el, e prea mult de asteptat pana fac aia resursele Rolling Eyes ... am mancat azi cam putin... doar niste slanina... bleax, niste salam cu branza... acum sper sa mi se aduca chipsurile, ma respect si eu... sh.ti, maine tre sa ma apuc de invatat pentru civil... eh, las' ca pana maine mai e Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 10:50 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




sper sa ai si zile mai bune ca asta Very Happy

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Ian 2007, 11:22 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




si eu sper, mai ales ca nu aveau chipsuri cu sare!!! Mad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 25 Ian 2007, 8:27 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




of, life sux... astazi am invatat la civil, am sambata examen, si eu urasc civilul ca pe dracu... anywayz, am o stare de rahat, trebuie sa treaca si asta candva... mi-am luat glamour cu farduri... macar asta sa ma faca si pe mine fericita Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 28 Ian 2007, 1:04 am Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




m-am culcat azi-dimineata la 4 si trebuia sa ma trezesc la 6, iar la 7 sa ma intalnesc cu fetele la facultate pentru a prinde loc mai bun in amfiteatru, examenul incepand la 8.. ei, dar a sunat ceasul meu de trei ori si nu m-am trezit, noroc ca mi-a trimis o colega mesaj si m-am trezit... una peste alta la examen s-a copiat in draci, adica s-a copiat chiar si din carti... nu am mai vazut pana acum ca la un examen precum civilul sa se intample asta.. acum sa vedem si rezultatele Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 31 Ian 2007, 1:26 am Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




azi trebuia sa invat la penal, dar nu avusei chef, asa ca fuseicu al meu sa isi cumpere scaun, si ma apuc acum de invatat... life sux

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Feb 2007, 9:51 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




offf, astazi iar m-am enervat din cauza colegelor.. pur si simplu unele dintre ele sunt insuportabile... asa... m-am culcat pe la 5 pentru ca a trebuit sa stau sa fac spetzele alea la penal, si planuisem sa ma trezesc la 8, ca sa invat si doctrinele... de unde, ma trezii la 11 si papa invatat... e bine macar ca nu ne dadu din ele, ca altfel ma lua dracu.,... mi-e necaz ca gresii speta aia.. eh. asta este acum, sa il iau eu si nu mai zic nimic Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 07 Feb 2007, 3:34 am Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ooo, astazi avusei exam la financiar, avusei morcovu in c** cu frunze cu tot, dar trecu si asta, sper sa il iau... oricum, ma am un singur examen, desi toata lumea ca asta o sa fie cel mai greu fiindca profa asta nebuna pica in draci... Crying or Very sad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 17 Feb 2007, 2:48 pm Go top: Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




mda, astazi este penultima zi de vacanta... cat de repede a putut sa treaca, si sesiunea parca nu mai pleca odata... ma rog, ideea este ca nu am facut mai nimic in vacanta asta... nici nu stiu daca am iesit de trei ori din casa... o sa ies astazi.. sper Mr. Green

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

Oglinda oglinjoara- jurnal rostopasca
 Pagina de start a forumului Club Z » Blog
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara