Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

Aveti incredere in cei din jurul vostru?
Da
20%
 20%  [ 1 ]
Nu
20%
 20%  [ 1 ]
Deseori
60%
 60%  [ 3 ]
Voturi totale : 5


Dezamagiri....
MesajTrimis: Lun, 21 Mai 2007, 10:13 pm Go top: Dezamagiri.... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ca nu puteti avea incredere in nimeni?Ca si cel pe care il credeati aproape va inseala asteptarile?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 22 Mai 2007, 2:08 pm Go top: Dezamagiri.... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Cam asta e viata. Vezi tu, oamenii inseala cand te considera inocent sau naiv, si daca tu demonstrezi tot timpul contrariul iti spun eu ca nu vor mai incerca.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2007, 5:49 am Go top: Dezamagiri.... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda...oamenii profita din plin mereu,cum au ocazia Sad ...E aiurea cand esti dezamagit,cand iti pierzi increderea intr-o persoana...e ca si cum ai construit un castel si,pe urma,chiar si dintr-o vorba,se darama...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2007, 6:42 am Go top: Dezamagiri.... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




raluk a scris:
mda...oamenii profita din plin mereu,cum au ocazia Sad

Exact, atat timp cat esti "o prada usoara", oamenii vor profita din plin.

raluk a scris:
...E aiurea cand esti dezamagit,cand iti pierzi increderea intr-o persoana...e ca si cum ai construit un castel si,pe urma,chiar si dintr-o vorba,se darama...


Ai grija pe ce construiesti acel castel. Eu zic ca vorbele nu sunt suficiente, e nevoie de fapte si timp. Nimic nu dureaza o vesnicie, tot timpul sa fi pregatita pentru surprize neplacute.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Dezamagiri....
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara