Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

Sunteti de acord cu aceasta campanie:
Da
66%
 66%  [ 4 ]
Nu
0%
 0%  [ 0 ]
Nu stiu / Nu ma intereseaza
33%
 33%  [ 2 ]
Voturi totale : 6


Campanie Anti-manele
MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 11:41 am Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Se spune ca luna iunie este luna anti-manele, de accea am hotarat sa postez acest filmulet:


_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 9:45 pm Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Am votat k "nu stiu/nu ma intereseaza"...pentru k e destul d ciudat...nu imi plac manelele si nu le ascult, dar ma gandesc ca fiecare are gusturile lui in materie de muzica si de orice altceva. Acum sa fim seriosi, la orice "chef" sau "party" trebuie sa fie si manele..asta doar daca nu esti "roacker" impatimit si dai din cap cu pletele atingand podeaua...
Sunt de acord ca prea multe manele exista si asta strica imaginea tarii, pentru cei care mai arunca un ochi peste noi..dar oricum, ma indoiesc ca aceasta campanie ar schimba ceva.
Bafta initiatorilor ei !Wink
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Iun 2007, 11:15 pm Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Naty` a scris:
Acum sa fim seriosi, la orice "chef" sau "party" trebuie sa fie si manele..asta doar daca nu esti "roacker" impatimit si dai din cap cu pletele atingand podeaua...


tin sa te contrazic...nu la orice "chef" sau "party" se asculta manele...si sa stii ca se distreaza lumea foarte bine si fara ele Wink si nu trebuie neaparat sa fii rocker ca sa mergi la astfel de chefuri Razz

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Iun 2007, 1:05 am Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




eu una nu am ajuns la niciun fel de astfel d party..bine, ma refer aici doar la chestii gen aniversari,intalniri intre prieteni, majorate.
Asa, stiu ca sunt destule locuri unde poti sa te distrezi fara ele..cluburi, discoteci...era vb de genul de "party'uri" care amesteca oameni cu tot felul de gusturi...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Iun 2007, 1:14 am Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu ma referam la cluburi sau discotecii Razz ci la party-uri prin camine, unde se stange oricine aude muzica si are chef de distractie, sau la prieteni acasa

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Iun 2007, 9:44 am Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




eee...acum te inteleg si iti dau dreptate...da` de unde sa stiu eu de ele?? nu am ajuns inca acolo...
Ops
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Iun 2007, 8:16 pm Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




o sa vezi incepand din toamna Cool

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 09 Iun 2007, 5:36 pm Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Dans
sa vad, sa vad Very Happy Very Happy Cantareti
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 10 Iun 2007, 4:20 am Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Naty` a scris:
sa vad, sa vad Very Happy Very Happy


Hai ca mai ai putin si vezi, oricum, noi iti tinem pumnii Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 10 Iun 2007, 12:43 pm Go top: Campanie Anti-manele Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




10ks all Imbratisare kiss
Vezi profilul utilizatorului

Campanie Anti-manele
 Pagina de start a forumului Club Z » Genuri si stiluri muzicale
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara