Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
eu
MesajTrimis: Mie, 31 Ian 2007, 2:26 am Go top: eu Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




e tarziu....la lucru ...ma plictisesc...deschid televizorul...filme...muzica,desene,documentare...ce naiba!!!!!!!!!

s-a stricat lumea asta?.....tot frec telecomanda aia sperand sa gasesc ceva pe gustul meu..IN SFARSIT!!!! traiasca pro tv....am gasit in sfarsit reclame..asta e postul ce imi place....reclamae garla ...te poti uita asa ca omu'..m-am saturat de posturile alea idioate..ma uit la reclame si dintr-o data baga astia filme,sau stiri sau naiba stie ce.am impresia ca au ceva impotriva mea..nu ma lasa sa ma uit la reclame deloc..mai sunt si posturi tampite gen HBO ...canci reclame...eu nu ii inteleg.....
inchid televizorul..ma pun la comp...inca un site de sters ,un prost de fraierit..un client pe care nu l-am obesrvat astepta la tejghea sa imi dea banii.bani....ce chestie idioata..dai hartii si primesti mancare,apa,haine...sex...bleaaahh!!! intinde mana cu banii..vad o verigheta..zambesc in sine si imi dau seama ca mai am nici 2 luni pana la cununie...azi am vazut un copil la ecograf..avea 12 saptamani..am ramas placut surprins cand am vazut ca da din picioare...am facut o poza...pacat ca nu se vede bine pe tellu meu tampit...mi-e foame..imi iau un hamburgher din frigider si il bag cu tot cu punga in cuptorul cu microunde..30 de sec....29...28.......................................4 sec.....POC!!!! punga se umflase cu aer si a puscat.macar papa e in inca intraga Smile ...asa am o lene in mine ...am umblat toata ziua cu un proiect la celalalt job..toti mi se par asa mari..toti profesori....eu student...si totusi sunt oameni...parca nu e ca la faculta...aici sunt colegii mei ...colegii mei mult mai destepti ,dar eu am un avantaj in fata lor....ieri le-am pus pe compuri un programel...daca unu asculta muzica tare si ma deranjeaza si opresc compu Mr. Green ....tre sa merg la baie..imi place aici ca e curat pe cand in camin .....bleahhhhh!!!! in april ma mut in g-urile de la poli...am noroc ...un coleg care e asistent se muta cu iubita ..imi lasa mie garsoniera..super....suna telefonu...sefa!!!! am sa revin

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Aug 2007, 8:54 pm Go top: eu Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Acum ca au trecu ceva luni.... esti deja cununat... te-ai mutat.

Mai ramane doar sa ne dai vestea cea mare Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Aug 2007, 9:27 pm Go top: eu Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Mr. Green zilele astea ma aleg cu ultimul model de fata Laughing

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Aug 2007, 12:32 am Go top: eu Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Maleficus a scris:
Mr. Green zilele astea ma aleg cu ultimul model de fata Laughing


Nou noutza, garantie, tot ce vrei he he he
Plus ca e model unicat, custom made

Abia astept sa o vad Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

eu
 Pagina de start a forumului Club Z » Blog
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara