Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Va speriati de Mos Craciun?
MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 2:12 pm Go top: Va speriati de Mos Craciun? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Cunosc multe cazuri in care cei mici se sperie atunci cand il vad pe Mos Craciun.

Cand erati mici, voi va speriati?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 3:22 pm Go top: Va speriati de Mos Craciun? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu m'am speriat niciodata de el, numai ca intr'o iarna era vecinul de peste drum si m'a pus sa spun prea multe poezii si pana la urma, de la atata stat in casa cu mine si cu bro, i'am recunoscut cizmele Laughing iar anul urmator tot la fel, dar era o vecina, si apoi s'a lasat de meserie stiam ca nu exista mos craciun de cand aveam vreo 5 ani Ganditor sau 4, dar pt mine nu a fost un soc faptul ca mos craciun defapt era mama si tata Smile
pe vremea cand eram mici, eu cu bro, stiam ce se afla in fiecare coltisor al casei, degeaba incercau ai mei sa ascunda cadouri, pentru ca noi stiam deja ce au cumparat, numai ca nu'i vedeam cand ni le puneau sub brad sau la usa Smile

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 17 Dec 2007, 8:17 am Go top: Va speriati de Mos Craciun? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Nici eu nu ma speriam, dar ma miram de ceilalti care o luau la fuga cand il vedeau.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 17 Dec 2007, 1:29 pm Go top: Va speriati de Mos Craciun? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Laughing ..oki.Sincera sa fiu, eu ma speriam Ops ...si-nca cum:-sTin minte ca mereu aveam oroare cand mergeam cu colinda si vedeam pe strada cate un mos "ratacit".Mi-era o asa frica de el...abia asteptam sa trec de el:))Nu stiu ce anume am speria la el...probabil,cum arata:))era prea rosu;))...Aaaa, dar mai era ceva ce mi-era si mai frica..Frica...capra!probabil si voi stiti de capra cum e obiceiul sa se umble cu ea...dar era aiurea...nici acum nu-mi place:-$

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

Va speriati de Mos Craciun?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara