Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Centura fotonica
MesajTrimis: Dum, 06 Ian 2008, 2:34 pm Go top: Centura fotonica Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




false or true?


http://www.esoterism.ro/ro/centura-fotonica.php

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 03 Mar 2008, 7:46 pm Go top: Centura fotonica Răspunde cu citat (quote)
Gliese 581 c
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 03/Mar/2008
Mesaje: 1
Locație: Lunca Mare




articolul asta este o ABERATIE!!!
nu credeam ca exista atata prostie pe fata Pamantului... . Doamne mare ti-e gradina si multi... "ezoterici" sunt in ea.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 03 Mar 2008, 7:54 pm Go top: Centura fotonica Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




^ pariu ca esti unul din ala care crede ca nu va muri niciodata Smile
en fin.. eu nu stiu ce sa cred, dar nici nu pot sa spun ca mi-e teama de anul 2012. Astfel de fenomene se pot intampla... Pana atunci poate sa ma calce o masina pe strada, sau sa-mi pice un ghiveci in cap... De murit se poate muri oricum.. Oricum, daca nu ne omoara astea, ne omoram noi Smile

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 14 Mar 2012, 3:52 pm Go top: Centura fotonica Răspunde cu citat (quote)
Andra25
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Mar/2012
Mesaje: 5




Centura lui peste... faceti cu totii n-spe mii de teorii ale conspiratiei si... Not talking Neutral
Vezi profilul utilizatorului

Centura fotonica
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara