Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Vin, 30 Noi 2007, 12:09 am Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Ade a scris:

si uitati si notele 9x1; 8x1; 7x4; 6x7; 5x2; 4x7; 3x3 Evil



OMG...dupa noi potopul

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 04 Dec 2007, 9:12 pm Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




si sa continuam cu zilele proaste...
eu sunt genul de persoana care nu se lasa afectata de ce se intampla celor din jur, decat daca imi sunt prieteni apropiati... am o colega de facultate cu care ma inteleg foarte bine si ma ajuta de fiecare data cand ii cer ajutorul, iar de ceva timp nu mai venise la faculta, nu am sunat sa vad ce'i cu ea ca stiam ca are ceva probleme pe acasa si credeam ca aia ar fi cauza... dar astazi ne'am intalnit la un curs. dupa ce m'a salutat mi'a zis urmatoare replica "ade, a murit marius", marius era prietenul ei Neutral erau impreuna din clasa a zecea, daca retin bine. nu mi'a venit sa cred, pur si simplu am ramas blocata si nu am stiut cum sa reactionez. Neutral iar acum, saracuta, asculta la nesfarsit "Smiley Feat. Uzzi - In Lipsa Mea"

bucurati'va din plin de fiecare clipa si aveti mare grija cum conduceti, mai ales daca aveti mania vitezei...

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 04 Dec 2007, 10:13 pm Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Neutral

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 14 Iun 2008, 12:02 am Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




ce repede mai trece si timpul... nici nu mai tin minte de cand nu am mai intrat pe aici Neutral
am un net acasa de ma ia cu nervii, abia se misca... dar cel putin nu mi se deconecteaza ca cel din camin
si ca de obicei numai cand vorba de lucruri care nu merge bine... mai scriu cate ceva pe aici :"> dar daca nu am mai scris nimic de multa vreme sa nu credeti ca totul a fost roz pana acum...
apropo, azi luai o decizie grava sa ma inscriu la titularizare cred ca e una din cele mai proaste decizii pe care le-am luat de-a lungul timpului, dar nu stiu ce as putea face daca nu ma angajez in alta parte Sad si aflai ca au mai crescut salariile la debutantii din invatamant, si cum invatamantul e un fel de part time poate se merita; nu de alta, dar incerc sa ma mint singura ca da :-s

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 14 Iun 2008, 12:15 am Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Long time, no see, dar e de inteles, ai avut licenta si alte chestii pe cap. Felicitarile noastre! Aplauze

In legatura cu titlularizarea nu stiu ce sa zic, nu cred ca e atat de rau sa fii profesor, numai sa stai bine cu nervii si sa ai rabdare. Cred ca o sa fi uimita cat de prosti sunt copii din ziua de azi. Apropo, unde vrei sa predai: scoala primara, gimnaziu, liceu ?

Multa bafta si nu uita sa ne tii la curent! Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 14 Iun 2008, 12:30 am Go top: zile proaste - jurnal ade Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




cum unii dintre voi stiu, stau destul de bine cu nervii si rabdarea... insa nu m-as duce in licee. am ramas profund dezamagita de ce am vazut cand am fost in practica. cred ca as alege gimnaziu, desi nu sunt satisfactii prea mari, dar cei mici mai pot fi schimbati daca au un comportament urat invatat acasa, pe cand cei din liceu mai greu...
iar materia de liceu nu cred ca o mai stiu asa de bine, ca nu am mai lucrat si nici meditatii nu am facut cu elevi de liceu, pe cand la generala e simplu din punctul asta de vedere, cu meditatiile mi-am amintit tot.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

zile proaste - jurnal ade
 Pagina de start a forumului Club Z » Blog
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 2  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara