Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Joi, 13 Mai 2010, 1:08 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Queen666x
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Mai/2010
Mesaje: 35
Locație: republica Moldova




un student la cantina gaseste un loc liber linga profesor:

Proful:Lebada porcului nu-i e prieten

Studentul:bine atunci,eu am zburat

Proful se supara si hotaraste sa-l pice la examen,iipune cele mai grele intrebari,dar studentul raspunde foarte bine La sfirsit proful ii pune o ultima intrebare:

-Mergi pe drum si vezi 2 saci,unul cu aur si unul cu minte.Pe care-l alegi?

-Pe cel cu aur!

-Iar eu l-as alege pe cel cu minte.

-Asta p/u fiecare ce-i lipseste

Proful innebuneste si scrie pe lucrare:"Magar"

Studentul fara sa se uite in ea,se ridica si pleaca. Peste un timp,se intoarce si spune:

-D-le profesor,ati semnat,dar nu ati pus nota

_________________
Zambeste, oricum vei muri!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 13 Mai 2010, 1:10 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Queen666x
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Mai/2010
Mesaje: 35
Locație: republica Moldova




Politistul care cerceta un caz de sinucidere o intreaba pe secretara:
- Draguto, nu stii de ce s-a aruncat seful tau pe fereastra?
- N-am idee, dar era asa un om dragut si atent! Luna trecuta mi-acumparat o blana, saptamana trecuta mi-a cumparat o masina sport, iarazi dimineata un inel cu diamant! Dupa aceea mi-a spus ca ar vrea sa seculce cu mine si m-a intrebat ce ii cer in schimb.
- Si ce i-ai raspuns?
- Ca aici in birou, lumea imi da de obicei 50 de dolari...

_________________
Zambeste, oricum vei muri!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 09 Aug 2010, 11:37 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
alinapopaa87
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Aug/2010
Mesaje: 1




Un roman calatoreste cu trenul cu un ungur.
La un moment dat, ungurul il intreaba pe roman: ce scrie pe geam?
El ii raspunde: "nu scoateti capul pe fereastra!"
- Si mai jos?
- Acelasi lucru dar in franceza.
- Mai jos?
- In engleza.
- Mai jos?
- In italiana.
- Dar in ungureste nu scrie?
- Nu, voi aveti voie. Laughing

_________________
cazino online
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 20 Sep 2011, 7:02 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
cristi_1993
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2011
Mesaje: 27




de unde "scoateti" bancurile astea?Razz)

_________________
Joc jocuri cu zombi
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Mar 2012, 12:43 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
miriam03
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2012
Mesaje: 4




codul muncii imi place maxim.....ar trebui sa il propunem la parlament:)) Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Mar 2012, 2:10 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Adela
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2012
Mesaje: 5




Moº Nicolae stã în seara de Ajun în faþa lui Bulã. Îi aratã cu degetul ºi îi spune:
- Ai fost cuminte anul acesta?
La care Bulã:
- Tatã, moºul ãsta mã ameninþã! Sunã avocatul!
Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Mar 2012, 2:14 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Tatiana
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2012
Mesaje: 9




haha foarte tari )
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 14 Mar 2012, 2:29 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Anya
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Mar/2012
Mesaje: 5




O tipa aluneca pe gresia din baie, cade in fundulet si se lipeste ca o ventuza cu pasarica de gresie, nu se mai poate dezlipi. Asteapta chinuita cateva ore pana vine sotul ei de la serviciu.
- Dragule, ma dor picioarele, trage-ma si dezlipeste-ma, ca nu mai rezist mult asa...
O trage sotul de maini, de gat, se chinuie... in zadar... Il cheama pe prietenul lui cel mai bun si se straduiesc amandoi sa o zmulga pe femeie de pe gresie, fara nici un succes.
- Eu propun sa spargem gresia, sa intre aer si se va dezlipi - spune prietenul
- Esti nebun? - zice sotul.. E gresie italiana de lux, e 400 ron metrul patrat, trebuie sa gasim alta solutie...
- Du-te la vecinul de deasupra, este instalator si poate are vreo idee.
- OK, zice sotul si pleaca la vecinul instalator lasand-o pe sotie cu prietenul lui in baie.
Peste 10 minute, sotul si instalatorul se intorc si ii il gasesc pe prieten pipaind-o pasional pe sotie
- Bai, ce fel de prieten imi esti tu?!?! Lipsesc 10 minute si tu deja o gadili pe nevasta-mea profitand ca acum e lipsita de aparare?
- Stai domne usor ca nu despre asta e vorba... Incercam sa o umezesc putin ca sa alunece si o impingem apoi pe linoleum, pe care il putem taia cu un cutter.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 14 Mar 2012, 3:22 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Andra25
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Mar/2012
Mesaje: 5




tari rau bancurile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Mar 2012, 12:16 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
mary.emma
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 15/Mar/2012
Mesaje: 5




ce bina ar4 fi ca toti barbati sa fie ca cel din ultimul banc....
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 15 Mar 2012, 2:33 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Tatiana
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Mar/2012
Mesaje: 9




hqahaha ) bune toate bancurile Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 16 Mar 2012, 1:08 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Izabela16
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 16/Mar/2012
Mesaje: 5




super
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 16 Mar 2012, 3:25 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Desiree
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 16/Mar/2012
Mesaje: 5




foarte tari bancurile....si mai tare cel cu tipa lipita...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 19 Mar 2012, 12:07 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
ioana12
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 19/Mar/2012
Mesaje: 4




like it Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 20 Mar 2012, 11:11 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Alina50
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Mar/2012
Mesaje: 5




- Nu pot sã cred cã te duci la prostituate pentru sex! þipã nevastã-mea la mine…Sunt profund dezamagitã!
- Dar de ce mã învinuieºti pe mine? îi rãspund, tu nu-mi poþi satisface toate fanteziile mele erotice, eºti conºtientã de asta, nu?
- ªtii ceva? Asta e numai vina ta!… Nu mi-ai spus niciodatã cã ai fi dispus sã plãteºti pentru asta!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 21 Mar 2012, 11:29 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Valentina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 5




La un bordel intrã un scoþian, plãteºte, urcã în camerã, se aºeazã pe un scaun ºi începe sã se masturbeze. Tipa miratã:
- Vai, dragã, dar ai plãtit! De ce nu treci în pat?
- De banii mei vreau sã simt numai eu fericirea.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 22 Mar 2012, 10:19 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Camelia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mar/2012
Mesaje: 5




hihihi ce bancuri tari....bravo pentru cei acre le pun:)
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 23 Mar 2012, 2:40 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
dascalu.elena
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Mar/2012
Mesaje: 5




.......geniale Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 27 Mar 2012, 9:41 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Codruta
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Mar/2012
Mesaje: 5




Într-un hotel pentru tinerii cãsãtoriþi, în prima noapte, soþul încearcã sã o mîngîie pe proaspãta mireasã pe un sîn, dar aceasta îl respinge indignatã. Încearcã omul o mîngîiere pe o fesã, acelaºi rezultat. Mai încearcã sã-i punã mîna între picioare, efectul e acelaºi. Enervat, tipul iese pe holul hotelului sã se rãcoreascã.
Nu trece mult timp ºi apare pe hol alt proaspãt cãsãtorit.
- Care-i problema?
- Pãi, nu pot sã pun mîna pe ea de nici o culoare, aºa cã mi-am bãgat picioarele ºi am venit sã mã liniºtesc.
Dupã puþin timp, mai apare încã un tip, amãrît rãu.
- Ei, tipule, ºi tu þi-ai bãgat picioarele?
- Nu, ofteazã tipul, dar aº fi putut...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 13 Apr 2012, 10:29 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
bianca1989
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Apr/2012
Mesaje: 5




mi-au placut toate bancurile,felicitari celor care au postat
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 20 Apr 2012, 2:41 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Crissu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Apr/2012
Mesaje: 5




Foarte tari Very HappyVery Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 23 Apr 2012, 3:34 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Andreea10
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 5




cat de tari pot fi unele bancuri postate de catre voi...felicitari
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 27 Apr 2012, 4:01 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Steluta
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Apr/2012
Mesaje: 5




ahahaha cat de tari sunt aceste bancuri..felicitari
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 30 Apr 2012, 12:04 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
claudia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 30/Apr/2012
Mesaje: 5




rau sa fii si print si bula:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 30 Apr 2012, 3:47 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Andreea123
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 30/Apr/2012
Mesaje: 5




)))))) cat de taree!!))))
Vezi profilul utilizatorului

Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 6 din 8  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara