Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere
MesajTrimis: Vin, 05 Sep 2008, 2:05 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este copulatia.

Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am vazut pe parintzii mei in camera de zi cind copulau. Tata icnea ingrozitor si mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit.

Insa poate ca doar au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula. Precis e si ea bolnava, insa nu merge la doctor.

Insa daca ei continua sa exerseze asa de mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume. Eu mi-as dori un iepuras. Reproducerea la oameni se intimpla prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede.

Noua fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic.

Cind noua fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si alba. Negrii ies cu siguranta prin fund.

EDUARD


_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iul 2010, 12:25 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
eroticmasaj
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Iun/2010
Mesaje: 2




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Dacã aº fi citit regulamentul aº fi ºtiut cã nu am voie cu linkuri în semnãturã!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 28 Sep 2011, 1:19 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
blonduradu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Sep/2011
Mesaje: 9




)))))Criminallll
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 20 Mar 2012, 11:20 am Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
Alina50
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Mar/2012
Mesaje: 5




criminala rau de tot:))) mor de ras nu mai pot Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 20 Mar 2012, 12:13 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
me.andreea
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Mar/2012
Mesaje: 5




Laughing cat e de scump Laughing funny rau
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 21 Mar 2012, 11:32 am Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
Valentina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 5




foarte funny ...m-am amuzat un pic:)))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 21 Mar 2012, 1:06 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
ioana45
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 5




foarte tare
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 21 Mar 2012, 1:08 pm Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
otilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mar/2012
Mesaje: 5




ce baiat desteptuc are mama;))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 22 Mar 2012, 10:20 am Go top: Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere Răspunde cu citat (quote)
Camelia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mar/2012
Mesaje: 5




super tare e compunerea...da pe bune a scris-o un copil??
Vezi profilul utilizatorului

Compunere unui baiat de 9 ani despre reproducere
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara