Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Prison break - Serial
MesajTrimis: Vin, 09 Feb 2007, 12:18 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




PRISON BREAK




Prison Break este un serial american, creat de Paul Scheuring, difuzat pentru prima datã în Statele Unite la data de 29 august 2005. Iniþial au fost planificate doar 13 episoade, dar, deoarece serialul s-a dovedit un mare succes, a fost extins, pânã acum realizându-se 22 de episoade din prima serie, urmând o a doua seria din care pânã acum au fost difuzate 13 episoade. Personajul pricipal este Michael Scofield (interpretat de Wentworth Miller), care este arestat ºi închis pentru a-i salva viaþa fratelui sãu cel mare.

Subiect

Lincoln Burrows (interpretat de Dominic Purcell) ajunge în Închisoarea Fox River ºi este condamnat la moarte pentru uciderea fratelui vicepreºedintelui SUA. Fratele lui, Michael Scofield (interpretat de Wentworth Miller), este însã convins cã Lincoln este nevinovat, ºi se hotãrãºte sã îl salveze. Michael este arestat ºi adus, la cererea acestuia, în închisoarea de maximã securitate unde se aflã ºi fratele sãu Lincoln. Arestarea lui Michael a fost premeditatã de acesta el întocmind înainte de arestare ºi un plan ingenios pentru a evada împreunã cu fratele sãu.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Aug 2007, 3:43 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Se pare ca incepand cu data de 29 aug 2007 Fox va lansa sezonul 3 al serialului Prison Break. Cu aceasta ocazia Fox a lansat si un preview de 17min pentru primul episod din sezonul 3.

Pentru cei care l-au mai cautat, au observat probabil ca Fox nu permite vizionarea lui decat celor din America, dupa mai multe cautari am reusit sa-l gasesc si pe youtube, impartit in 2 parti.

Enjoy!

Citat:
Prima parte



Citat:
A doua parte


Pentru cei interesati mai am promo-ul si in format divx, un singur fisier de 75Mb, dar e cu subtitrare in spaniola (sau alta limba asemanatoare). Daca il vreti timiteti un mesaj Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 11 Sep 2007, 12:54 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Se pare ca FOX a amanat lansarea sezonului 3 pana pe data de 17 sept Sad

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 04 Mai 2012, 10:51 am Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
Alina
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Mai/2012
Mesaje: 5




Am urmarit toate sezoanele cu atentie Very Happy este foarte bun serialul Wink se afla printre preferatele mele Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 02 Iul 2012, 10:00 am Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Este genial. Michael Scofield, dupa ce am vizionat acest serial, a devenit actorul meu preferat.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 08 Aug 2012, 3:20 pm Go top: Prison break - Serial Răspunde cu citat (quote)
georgica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 08/Aug/2012
Mesaje: 12




Ce pot sa spun... Este cel mai bun serial in opinia mea.
Vezi profilul utilizatorului

Prison break - Serial
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara