Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant...
MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 10:31 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Din ciclu de povesti "Cum se mai inspira romanii nostrii" am mai scos inca o povestire:

Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant...

Dupa cum va dati seama si din titlu este vb despre o melodie romaneasca pe care am ascultat-o cu totii si pe care au placut-o multi. Dar ce sa vezi? Intr-o zi (ca in telenovele), apare cineva (nu eu) si spune adevarul...

"E copiata!!!"

Pacat, era o piesa haioasa Rolling Eyes

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 10:51 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Da, da-i mai tare copia he he he

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 11:16 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




chiar imi placuse...naspa ca-i copiata Sad nu ma asteptam....

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 11:19 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




YuLee a scris:
Da, da-i mai tare copia he he he


Adevarul ca au muncit putin la ea si a iesit ceva mai fain negativul. Dar ideea ....

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 11:24 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Luxian a scris:
Dar ideea ....


Ata ete, eu nu ascult ideea, eu ascult melodia, daca suna bine, nu ma deranjeaza... Pe ei ar trebui sa ii deranjeze!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 11:27 am Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Daca tu stiai melodia lui DJ Sky inainte de cea a lui Fly Project iti garantez eu ca nu iti mai placea chiar daca era de 100 de ori mai faina.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 12:08 pm Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




YuLee a scris:
Luxian a scris:
Dar ideea ....


Ata ete, eu nu ascult ideea, eu ascult melodia, daca suna bine, nu ma deranjeaza... Pe ei ar trebui sa ii deranjeze!


no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no no
Ar tb sa te deranjeze pt ca e un plagiat. Si daca am avea niste legi ca lumea ale dreptului de autor ar fi tb ca dinainte sa spuna de la cine s-au inspirat, altfel sa primeasca o amenda grasa. Din pacate traim in Romania si iregularitatile sunt la ele acasa Crying or Very sad

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 01 Iun 2006, 12:24 pm Go top: Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant... Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Willi a scris:
Ar tb sa te deranjeze


Tu stii ce ma deranjeaza?!? Abia dorm noaptea ... :? Sa fim seriosi ...
Suna bine, ascult... nu-mi place, nu ascult, poate sa fie si pe primu loc in toate topurile ...
Ca ar trebui sa ia cineva masuri in privinta asta, sunt total de acord, da asta-i alta problema deja...

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

Fly Project - Raisa vs DJ Sky - We were meant...
 Pagina de start a forumului Club Z » Interviuri & Stiri & Zvonuri
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara