Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
American Reunion (2012)
MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2012, 12:23 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Gen:Comedie,Romantic
Descriere:Personajele cu care am fãcut cunoºtinþã acum mai mult de un deceniu se întorc la East Great Falls pentru întîlnirea de zece ani. Pe parcursul unui weekend prelungit, aceºtia vor descoperi ce s-a schimbat, ce a rãmas la fel, dar ºi faptul cã timpul ºi distanþele nu ºi-au lãsat amprenta asupra prieteniei dintre ei.
Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=qZBMot4ymsI
Nota:9/10.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2012, 2:12 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Din trailer pare foarte amuzant. Sper sã-l vãd și eu cât mai curând.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 29 Iun 2012, 12:28 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
cristi_1993
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2011
Mesaje: 27




Recomand filmul cu mare placere. Daca nu ma insel inca ruleaza la cinema, duceti-va, ratati ceva extraordinar, prea bun filmul Laughing

_________________
Joc jocuri cu zombi
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 01 Iul 2012, 6:29 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
mariaradu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Iul/2012
Mesaje: 3




Stifler este criminal. La fel sunt si restul baietilor. Imi era dor de ei. Foarte bun filmul.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 31 Iul 2012, 10:45 am Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
AnaMaria13
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 31/Iul/2012
Mesaje: 3




am vazut si eu aceasta ultima parte dar nu mai e ce a fost,a inceput sa nu se mai produca cum trebuie..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 06 Aug 2012, 2:43 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
Loredana20
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 06/Aug/2012
Mesaje: 3




e foarte tare filmul am ras cu lacrimi la el Laughing
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 03 Sep 2012, 10:33 pm Go top: American Reunion (2012) Răspunde cu citat (quote)
alinaoprea
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iul/2012
Mesaje: 6




Cea mai tare placinta americana pe care am vazut-o
Vezi profilul utilizatorului

American Reunion (2012)
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara