Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Puya - Nimic nu e nou
MesajTrimis: Lun, 26 Mar 2012, 6:03 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Puya - Nimic nu e nou


Nimic nu e nou este o melodie realizata in totalitate de Puya de videoclip s-au ocupat cei de la Vision Production. Piesa este una mai personalã. Nu va fi inclusã în urmãtorul album, ci este prima piesa de pe un viitor mixtape.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 27 Mar 2012, 9:50 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Codruta
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Mar/2012
Mesaje: 5




frumoasa melodie...cred ca e prima melodia de a lui care-mi place....pacat pentru fratele lui..D-zeu sa-l odihneasca in pace
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 05 Iun 2012, 10:53 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




In sfarsit o melodie buna de la Puya. Imi era dor.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 26 Iun 2012, 5:21 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
ralucapreda
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 26/Iun/2012
Mesaje: 3




Desi il critica multa lume, imi plac mult versurile lui din noile melodii. Are mare dreptate.


Ultima modificare efectuată de către ralucapreda la Mie, 04 Iul 2012, 2:21 pm, modificat de 1 dată în total
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 04 Iul 2012, 2:13 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
GiulyS
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Iul/2012
Mesaje: 6




nu e baiat rau. el incearca sa supravietuiasca intr-o lumea rea. stie el bine ce face. nu traieste dand in cap altora, si nici furand.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 13 Iul 2012, 9:11 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Ionela
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Iul/2012
Mesaje: 5




Imi place tare mult piesa, felicitari Puya Wink
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 16 Iul 2012, 2:09 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
florina19
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 16/Iul/2012
Mesaje: 6




Guess Who l-a caracterizat ca fiind "Un deschizator de drumuri"..
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 23 Iul 2012, 10:45 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
cristi_1993
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2011
Mesaje: 27




adica un deschizator de drumuri ?...e de bine? e de rau ? Oricum piesa asta nu prea o agreez.

_________________
Joc jocuri cu zombi
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 26 Iul 2012, 12:33 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Sonia_vrs
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 26/Iul/2012
Mesaje: 3




e prima oara cand aud melodia asta si mi se pare foarte draguta.oricum el mereu a avut melodii ok majoritatea despre viata Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 16 Aug 2012, 10:38 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Cristina20
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 16/Aug/2012
Mesaje: 3




Foarte frumoasa melodia ! si versurile foarte adevarate :x
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 30 Aug 2012, 10:02 am Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
Roberta
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 30/Aug/2012
Mesaje: 3




una dintre cele mai tari melodii ale lui
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 05 Oct 2012, 1:06 pm Go top: Puya - Nimic nu e nou Răspunde cu citat (quote)
plump1
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Sep/2012
Mesaje: 25
Locație: bucuresti




este foarte apreciata melodia..
Vezi profilul utilizatorului

Puya - Nimic nu e nou
 Pagina de start a forumului Club Z » Videoclipuri
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara