Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Parerea voastra conteaza
MesajTrimis: Mar, 18 Dec 2007, 5:16 pm Go top: Parerea voastra conteaza Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Acum la trecerea in noul an, trebuie sa ne gandim si noi la noutati pentru site / forum si sa ne facem planuri.

A trecut ceva timp de la modificarile majore, si cu exceptia chatului nu au prea fost noutati sesizabile in ultimul timp.

Pana acum doar ne-am facut planuri, insa nu am avut deloc timp sa le punem in aplicare.

Datorita timpului scurt, nu avem cum sa le punem in aplicare pe toate, de aceea vi le prezentam si supunem la vot, de care sa ne apucam prima data.


1. Schimbare design la site si forum

Dorim ca atat site-ul cat si formul sa aiba aceiasi infatisare, sa nu se mai simta diferenta ca esti in portal sau in forum. Sincer, mi se pare cea mai importanta schimbare dintre toate Smile


2. Adaugare galerie de imagini / avatare

Crearea unei galerii in care userii pot sa uploadeze poze, avatare sau imagini funny.


3. Crearea unei sectiuni de download

Sa cream o sectiune speciala de unde useri pot sa downloadeze software gratis.

4. Adaugare de tutoriale

Am incercat acum ceva timp sa crez un tutorial despre cum sa-ti faci blog. Din pacate nu am primit nici un feedback din partea cititorilor. Daca doriti astfel de tutoriale, din domenii in care ne pricepem putem creea un forum special pentru asa ceva.


5. Adrese de mail @club-z.ro

De cand ne-am mutat pe domeniu platit avem posibilitatea de a oferi adrese de email de forma nume@club-z.ro. Mailul este oferit de Google, asa ca casuta de email va fi similara cu Gmail. Proiectul este inca in faza de teste, nu este inca functional, dar daca vreti il putem pune in functiune.


6. Sugestii din partea voastra

Asteptam de asemenea sugestii din partea voastra. Ce ati vrea sa adaugam sau ce anume va nemultumeste.


Asteptam raspunsurile voastre.
Echipa www.club-z.ro

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 19 Dec 2007, 1:23 am Go top: Parerea voastra conteaza Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




a= Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 28 Noi 2012, 1:48 pm Go top: Parerea voastra conteaza Răspunde cu citat (quote)
ionut123
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Oct/2012
Mesaje: 2
Locație: Timisoara




Multumim mult pentru acest forum! Am invatat foarte multe lucruri de cand m-am inscris aici!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 30 Noi 2012, 1:50 am Go top: Parerea voastra conteaza Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




@ionutz123: Ne bucurãm sã auzim asta!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Parerea voastra conteaza
 Pagina de start a forumului Club Z » News, Tips & Tricks
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara