Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Umor vechi
MesajTrimis: Dum, 23 Dec 2007, 12:37 am Go top: Umor vechi Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ceva texte de prin niste reviste vechi pe care le-am redescoperit recent cand am facut curatenie Very Happy

Citat:
10 Sfaturi pentru pompieri.

1. Orice incediu trebuie prevenit. Distrugeti cladirea cu tarnacoapele inainte ca aceasta sa ia foc.

2. Purtati tulumba in permanenta. Veti fi cei mai invidiati barbati

3. Stingeti setea sefului. Veti fi mai usor avansat pe scara ierarhica de incendiu.

4. Daca sunteti angajat la teatru intrati nepoftit in sceana de vreo 3-4 ori pe act. Cu timpul veti capata rolul principal.

5. Un pompier care bea de stinge trebuie umplut bine inaintea serviciului.

6. Evitati femeile care se arunca de la etaj. Veti putea fi usor acuzat de hartuire sexuala.

7. Daca auziti strigatul: "Foc!", trageti!

8. Daca arde vreun restaurant salvati neaparat fripturile si prajiturile.

9. Pentru a economisii apa programati incendiile in zilele ploioase.

10. Nu va atingeti de o femeie care arde prea tare. Frige!


Citat:
Cărţi necitite:
In biblioteca am niste volume vechi pe care nu am avut rabdarea sa le citesc, dar despre care am curajul sa emit cateva opinii:

1. La rascruce de vanturi: Dilemele unui tanar chinuit de obisnuitele probleme digestive

2. Roşu si Negru: Biografia unui jucator la ruleta

3. Dama de pică: Este normală. De nu pică este frigidă.

4. Ion: Ultimul mandat a expirat in 2004

5. În căutarea timpului pierdut: O tanara a ramas fecioara pana la varsta de 19 ani. In sase luni a recuperata, deja, 32 de ani.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Umor vechi
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara