Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Dangerous minds (1995)
MesajTrimis: Vin, 16 Iun 2006, 10:40 am Go top: Dangerous minds (1995) Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Regia :John N. Smith
In rolul principal : Michelle Pfeiffer (LouAnne Johnson)
Genul: Biography / Crime / Drama / Mystery / Thriller (more)
Cartea: LouAnne Johnson
Scenariul: Ronald Bass

Un film pe care l-am vazut cand eram mai micutza dar mi-a ramas intiparit in memorie ca si cum l-as fi vazut ieri...
Pentru aceia dintre voi nu il recunosc dupa titlu...filmul al carei coloana sonora este piesa "Gangsta's Paradise" - Coolio...

De aproximativ 2 ani incerc sa fac rost de un cd cu filmul asta sau sa il gasesc pe net dar avand in vedere faptul ca filmul e destul de vechi... nu am ajuns prea departe..
asa ca va rog din sufletzelul meu...daca dati cumva de el,spuneti-mi si mie...
chiar as vrea sa il mai vad o data...si vi-l recomand si voua... in clasamentul meu personal, filmul asta ocupa una din pozitiile fruntase.

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 17 Aug 2007, 12:44 am Go top: Dangerous minds (1995) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Daca mai esti interesata de film l-am facut eu rost. Sper sa nu gresesc, filmul gasit de mine e asta.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Dangerous minds (1995)
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara