Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Edward Norton
MesajTrimis: Vin, 22 Feb 2008, 4:02 pm Go top: Edward Norton Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




OOOOOOK.. stiu ca e sectiune de filme, dar nah, ed e actor, si inca actorul me preferat. Sa va zic la ce filme cu el m-am uitat eu, poate ziceti si voi daca ati vazut si ce parere aveti

The painted veil - de 3 ori, filmul meu preferat Very Happy nota 10 plin
Fight club - l-am vazut decat de doua ori dar trebuie sa il mai vad cel putin o data, e genul ala de film la care te uiti si de 10 ori si nu te saturi, de fiecare data gasesti ceva nou, ce nu ai surprins prima data (btw, joaca si brad pitt)
American History X - omg, ce film, superb, trebuie vazut
The score - la fel, super tare filmul, si joaca si robert de niro
Down in the Valley - asta nu m-a impresionat, dar este placut
Everyone says I Love You - asta chiar nu mi-a placut deloc, daca nu juca ed il abandonam imediat Very Happy

edit: aaaah, si uitasem The Illusionist - pff.. suuuperb.. eu il vad mai bun decat The Prestige (se aseamana ideea de baza) desi unii spun ca nu e asa Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 03 Mar 2008, 4:47 pm Go top: Edward Norton Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




mai vazusem si keeping the faith care este o comedie super tare, si am vazut si red dragon dar parerea mea este ca mai buna a fost varianta acestui film din 1986 (parca) si se numea manhunter. in manhunter, nu juca ed, cred ca e usor de inteles Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 23 Mar 2008, 7:12 pm Go top: Edward Norton Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara







_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 16 Iun 2008, 12:03 am Go top: Edward Norton Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




am mai vazut primal fear, death to smoochy si frida.
oricum, daca este vorba de pus poze cu ed, niiimeni sa nu se ia la tranta cu mine )))








































astept acum si the incredible hulk. Desi filmul nu este genul meu, pentru Ed cred ca o sa merite Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 12 Iul 2012, 12:25 am Go top: Edward Norton Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Am auzit lucruri bune despre acest film. O sa ma uit si eu la el.
Vezi profilul utilizatorului

Edward Norton
 Pagina de start a forumului Club Z » Filme
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara