Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Dj @!exx - Dance!!!
MesajTrimis: Vin, 28 Mar 2008, 12:34 pm Go top: Dj @!exx - Dance!!! Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Dj @!exx - Dance!!!
Hituri vechi si noi ale genurilor techno si house!

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 02 Apr 2008, 1:49 am Go top: Dj @!exx - Dance!!! Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Desi nu am ascultat decat primele 20 de minute, nu ma pot abtine sa nu imi dau cu parerea Very Happy

Cu riscul de a parea demodat, pot sa spun ca am ascultat si eu in sfarsit ceva trance in stilul clasic. Melodii care chiar daca sunt vechi inca imi face placere sa le aud si imi trezesc amintiri placute dinainte de perioada muzicii electro. Frumosa selectie. Parca as fi din nou in primii ani de liceu cand cochetam cu astfel de muzica, pierzand zile intregi in fata winamp-ului cu castile pe cap nefacand nimic altceva...

... voi continua dupa ce voi termina de ascultat cu o parere finala

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 17 Apr 2008, 9:29 am Go top: Dj @!exx - Dance!!! Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Luxian a scris:
Desi nu am ascultat decat primele 20 de minute, nu ma pot abtine sa nu imi dau cu parerea Very Happy

Cu riscul de a parea demodat, pot sa spun ca am ascultat si eu in sfarsit ceva trance in stilul clasic. Melodii care chiar daca sunt vechi inca imi face placere sa le aud si imi trezesc amintiri placute dinainte de perioada muzicii electro. Frumosa selectie. Parca as fi din nou in primii ani de liceu cand cochetam cu astfel de muzica, pierzand zile intregi in fata winamp-ului cu castile pe cap nefacand nimic altceva...

... voi continua dupa ce voi termina de ascultat cu o parere finala


da.....am facut mixul asta, mi-am adus aminte de cum am pus muzica in tot caminul cu un amarat de casetofon.....cred ca mai tii minte..... Laughing

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 17 Apr 2008, 3:45 pm Go top: Dj @!exx - Dance!!! Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Dj @!exx a scris:
da.....am facut mixul asta, mi-am adus aminte de cum am pus muzica in tot caminul cu un amarat de casetofon.....cred ca mai tii minte..... Laughing


Cum sa nu tin minte. Dar cred ca omiti primele mixuri, sau mai bine zis "tentative de mixuri", pe primele noastre calculatoare. Prima oara cu winamp-ul deschis de doua ori, apoi cu AtomixMp3 si mai tarziu cu VirtualDj (la care am ramas si azi). Sau CD-urile cu mixuri pe care le ascultam in CD-Playerul supra solicitat Smile

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Dj @!exx - Dance!!!
 Pagina de start a forumului Club Z » Artisti Promovati
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara