Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Jurnalul lui Boc
MesajTrimis: Vin, 29 Ian 2010, 3:29 pm Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




<<primit>>

Ora 7:00
Suna ceasul.Cobor pe scaunelul de langa pat , apoi de pe scaunel sar jos.
Am uitat sa opresc alarma..Ma urc pe scaunel, de pe scaunel in pat, de pe pat pe noptiera si
opresc ceasul. Vreau sa sar de pe noptiera, dar cand ma uit in jos ametesc. Cobor exact cum am urcat.


Ora 7:15
Ma duc la baie. Nu ma barbieresc nici azi ca nu ajung la oglinda.


Ora 7:30

Ma urc pe calorifer si ma uit pe geam.Astazi nu ploua. Ma bucur enorm.Si asa nu ajungeam sa iau umbrela de pe cuier.


Ora 7:40
Incep sa ma imbrac.Imi pun bretele la pantalonii de costum fiindca iar nu imi gasesc cureaua de la ceas.
Imi pun papionul. Nu mai port cravata fiindca ieri era sa cad pentru ca am calcat pe ea.


Ora 7:45
Suna cineva la usa . E SPP-istul. Nu i-am vazut fata pentru ca nu ma pot uita pe vizor.
Ma uit pe gaura cheii si il recunosc dupa ceas.

Ora 8:00
Plec de acasa. Ajung din bratzele SPP-istului in masina. Astazi stau in spate. Ieri am stat in fata si mi-au ramas urme pe obraz de la centura.


SPP-istul conduce. Eu nu conduc pentru ca nu pot sa apas pe pedale, si sa ma uit peste volan in acelasi timp.

Ora 8:30
Ajung in fata guvernului. Sar din masina si trec strada.
Cad intr-o groapa de pe sosea.Il sun pe Berceanu sa vina sa ma scoata.
Daca nu era el, nu era nici groapa asta. Daca ma mai enerveaza odata il demit.
Inca nu am uitat ca la inaugurarea autostrazii Turda-Gilau, cand a vrut sa taie panglica mi-a taiat motzul.



Ora 8:45
Intru in sediul guvernului. Astazi avem petrecerea de sfarsit de an. Canta Cleopatra Stratan.
Vreau sa danzez... Udrea nu mai danseaza cu mine fiindca e suparata ca la bluesuri, cand stau aproape de ea ii pot vedea pe sub fusta. Dansez cu Cleopatra.


Apoi canta Adrian Minune. Deja ma simt mai bine pentru ca pot privi si eu pe cineva "de sus"...

Ora 13:00
Mi se face sete. Ma duc la bar, si vreau sa comand. Il sun pe barman pentru ca nu pot sa il vad fiind de cealalta parte a tejghelei.

Beau cateva pahare si ma ametesc.


Ora 18:00
Plec de la petrecere cu Basescu cu loganul. Sunt deja cinci si ma ia in portbagaj.



Ora 19:00
Ajung in fata blocului. Urc in lift, apas butonul etajului 3. Apoi mai urc pe scari inca trei etaje.
Eu stau la 6, dar in lift nu ajung sa apas decat pana la butonul etajului 3.
E intuneric pe scara blocului si iar ma lovesc cu capul de clantza.
Desi avem lumina cu senzori, nu inteleg de ce la mine nu se aprinde niciodata.


Ora 20:00
Termin cina si ies putin sa plimb cainele. Am un bishon pe care l-am luat de curand.
Ciobanescul l-am vandut dupa ce m-a luat in gura si a incercat sa ma ingroape in gradina blocului.

Ora 21:30
Ma pregatesc de culcare. Nepotelul se razbuna pentru ca iar i-am purtat pantofii si imi piteste scaunelul de langa pat.
Adorm pe covor.

Noapte buna!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 28 Mai 2012, 1:37 pm Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




Mi se face mila de Boc:))
Sunt prea multe glume la adresa lui, dar le merita:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 01 Iun 2012, 11:15 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
Emma18
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 25/Mai/2012
Mesaje: 5




pare o poveste dragutza, in care Boc nu are ce cauta Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 15 Iun 2012, 8:45 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
SidoniaC
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 5




ce amuzanti sunteti! ) caterinca
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Iun 2012, 10:42 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
delia03
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 18/Iun/2012
Mesaje: 5




ce tare:)) am ras cu lacrimi!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 20 Iun 2012, 8:26 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
JiulyP
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 20/Iun/2012
Mesaje: 5




cata rautate Razz n-am vazut asa ceva domne!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 25 Iun 2012, 7:50 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
stefanica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Iun/2012
Mesaje: 5




cata rautate..chiar asa ..dar e fuuny oricum:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 29 Iun 2012, 8:47 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
lavinia91
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 29/Iun/2012
Mesaje: 3




Lasati-l si pe el sa doarma:))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 11 Iul 2012, 10:37 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
KamyC
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iul/2012
Mesaje: 5




Cat de rautaciosi sunt unii, lasati-l si pe el sa traiasca, e om!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 23 Iul 2012, 10:24 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
Daniela12
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Iul/2012
Mesaje: 3




foarte foarte funny:)))
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 13 Sep 2012, 8:15 am Go top: Jurnalul lui Boc Răspunde cu citat (quote)
Valentina91
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Sep/2012
Mesaje: 3




Foarte tare ) Laughing
Vezi profilul utilizatorului

Jurnalul lui Boc
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara