Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
meet your meat
MesajTrimis: Mie, 16 Ian 2008, 12:12 am Go top: meet your meat Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Confused Confused Neutral Neutral








<embed src="http://www.goveg.com/swf/255-egg_laying_hens.swf" quality=



http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=meet_your_meat&Player=wm

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 16 Ian 2008, 3:14 am Go top: meet your meat Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Am ramas ingrozit de ce am vazut in filmuletul de pe site. Nu il recomand nimanui.

A da vina pe consumatori pentru maltratarea animalelor nu este justificata. Fiecare tara are legi care reglementeaza normele de functionare, daca legile lipsesc sau nu sunt puse in functionare nu e vina mea a consumatorului.

Eu cand ma duc la restaurant nu comand "carne de pui maltratat" ci doar "carne de pui". Ma bazez pe faptul ca a fost crescut in conditii corespunzatoare si ca cei de-l prepara nu sunt oameni sadici cu probleme mentale lipsititi de umanitate. Iar faptul ca traieasc intr-o tara cat de cat civilizata ar trebui sa-mi intareasca convingerea prin legile ei.

Plus ca faza ca indemnul de a nu consuma carne, si a deveni vegetarieni pentru sa prevenim si inlatura maltratea animalelor e cea mai patetica si josnica lozinca a vegetarienilor pe care am auzit-o pana acum.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 16 Ian 2008, 4:02 am Go top: meet your meat Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




doamne ce oameni sadici...ma ingrozesc scenele de genul asta...

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 30 Aug 2012, 10:32 pm Go top: meet your meat Răspunde cu citat (quote)
mada04
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Aug/2012
Mesaje: 5




Vai de capul meu:|. Mi-e scarba de acesti oameni!
Vezi profilul utilizatorului

meet your meat
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara