Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Campania Anti-Mass
MesajTrimis: Vin, 19 Mai 2006, 7:44 pm Go top: Campania Anti-Mass Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Azi dimineata pur si simplu m-am logat si eu pe Yahoo! Messenger si am ramas tampit cand am vazut dimensiunea scroll-ului din fereastra de mesaje offline... in mai putin de 10 h am primit peste 20 de mass-messages, date fix de-ampwlea...

Citeste mai mult ...

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Mai 2006, 3:15 pm Go top: Campania Anti-Mass Răspunde cu citat (quote)
Intunericitul
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 12




da replay ca sa ti se indeplineasca cea mai arzatoare dorinta!! daca nu, in cel mai scurt timp posibil ti se va evapora berea din pahar!!!! Evil
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 21 Mai 2006, 3:17 pm Go top: Campania Anti-Mass Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Laughing Laughing Laughing (toate ca toate pana la bere... Exclamation )

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 28 Apr 2009, 6:05 pm Go top: Campania Anti-Mass Răspunde cu citat (quote)
lukiano
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 28/Sep/2008
Mesaje: 9




Doar 20 in 10 h? Esti mic !

Eu primesc sute de massuri de la un colectiv de cateva sute de pers online/seara.

Am inceput tare cu ignorurile...dar degeaba...dau ignore la 20 si apar alti 25 pe seara ce vor sa ma adauge in lista si dau massuri ca tembelii.

Pana la urma am gasit o solutie...Mi-am schimbat idul de mess si am facut grupuri (Necunoscuti, Baieti, Fete si Friends unde introduc doar pers cu adevarat importante).

In grupurile Baieti si Fete am introdus pers ce le cun destul de bine si care nu au obiceiul sa trimita massuri decat doar atunci knd este nevoie.

Daca o pers ce nu o cun doreste sa ma introduca in lista eu o introduc la Necunoscuti, iar dupa ce port o discutie cu aceasta si imi dau seama ca in posesia idului se afla o pers cunoscuta sau cu intentii bune o mut la unul din celelalte grupuri.

In caz ca nu o cunosc o mai tin la grupul Necunoscuti pana ce calca stramb, iar apoi o mut in grupul IGNORE Wink

Folosesc de ceva vreme aceasta modalitate si functioneaza de minune. O recomand oricarei pers ce isi doreste putina liniste si ordine prin iduri. Smile
Vezi profilul utilizatorului

Campania Anti-Mass
 Pagina de start a forumului Club Z » Link-uri diverse
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara