Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 

preferati fete virgine sau nu?
da
25%
 25%  [ 1 ]
nu
25%
 25%  [ 1 ]
Nu stiu / Depinde
50%
 50%  [ 2 ]
Voturi totale : 4


virgine sau nu????
MesajTrimis: Dum, 17 Dec 2006, 11:59 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




baieti preferati fete virgine sau nu?
va rog sa justificati raspunsul Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 12:14 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Depinde.

Daca e vorba de o relatie de durata probabil ca da (dar nu e neaparat), daca e vorba doar de aventura nu cred.

Am votat nu pentru ca ai uitat sa adauci "Depinde" sau "Nu stiu".

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 12:33 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




nu m-am gandit si la varianta cu "nu stiu" sau "depinde", pacat k nu se poate modifica si chestionarul...dar daca vrei il stergem si facem altul Very Happy
eu credeam k voi sunteti siguri p ceea ce vreti...un simplu da sau nu
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 12:37 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Am adaugat "Nu stiu/ Depinde", dar din pacate nu pot sa-mi modific votul.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 12:44 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
safira
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Iun/2006
Mesaje: 13




nu-i nimic...merci pentru schimbarea in chestinar Smile

dar daca esti cu o virgina te simti mai "barbat" sa zic asa? sau nu conteaza?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 1:01 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




safira a scris:
dar daca esti cu o virgina te simti mai "barbat" sa zic asa? sau nu conteaza?


Depinde de persoana. Avand in vedere ca e un caz mai "special" ar trebui sa te simti si tu mai special.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 10:54 am Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




in ce privinta mai special?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 2:59 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




raluk a scris:
in ce privinta mai special?

Incerca te rog sa reformulezi.


Ultima modificare efectuată de către Luxian la Lun, 18 Dec 2006, 3:07 pm, modificat de 1 dată în total

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 3:05 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




bai ma lasati??? daca gasiti persoana perfecta pentru voi la 25 de ani prea greu imi vine sa cred ca o vreti virgina Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 3:31 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




pana la urma, chiar daca o vreti, tot dracu ala e Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 5:39 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




1.de ce nu ati pus la chestionar si o optiune pentru noi,fetele,care sa ne permita sa vedem cum s-a mai votat?

2.Luxian a scris:
Citat:
Incerca te rog sa reformulezi.


In ce privinta te simti mai special?pentru ca,oarecum,tu esti cel care "detine"controlul,sau pentru ca alaturi de o asemenea persoana traiesti cu o totul alta experienta decat cu o persoana"obisnuita"cu asa ceva?!si poate ca nu e neaparat sa ne referim doar la atractie din punct de vedere sexual..general vorbind..so?

Rosto,de ce esti asa sigura ca nu ar exista acea persoana virgina si la 25 de ani?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 6:18 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu sunt sigura... dar aproape sigura sunt... pentru ca de regula, majoritatea se dau pe brazda pana atunci... o stiu pe una virgina la 28.. dar asta e alta treaba Evil Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 6:27 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




si nu vad ce importanta are pana la urma daca s-a mai culcat cu unul inaintea ta... are??? eu zic ca nu ar trebui sa aiba

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 6:56 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu prea mai sunt la 25 de ani...dar totusi exista...
rosto si eu stiu pe una de 28 de ani si pot sa zic ca tipa arata super bine si a avut o groaza de oferte, dar nu "s-a dat pe brazda'', de ce? pentru ca nu-i niciunul asa cum ar vrea ea, ceva de genul mi-a dat de inteles...

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:01 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Ade a scris:
nu "s-a dat pe brazda'', de ce? pentru ca nu-i niciunul asa cum ar vrea ea


Astea-s cele mai periculoase, o sa moara domnisoare

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:02 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




raluk a scris:
In ce privinta te simti mai special?pentru ca, oarecum, tu esti cel care "detine"controlul


La ce control te referi?

raluk a scris:
sau pentru ca alaturi de o asemenea persoana traiesti cu o totul alta experienta decat cu o persoana"obisnuita"cu asa ceva?! si poate ca nu e neaparat sa ne referim doar la atractie din punct de vedere sexual..general vorbind..so?


Diferente sunt, trebuie tratate cu mai multa atentie (si rabdare ... ), esti mandru ca esti primul, etc ...

Rostopasca a scris:
si nu vad ce importanta are pana la urma daca s-a mai culcat cu unul inaintea ta... are??? eu zic ca nu ar trebui sa aiba

De acord cu tine!

YuLee a scris:
Ade a scris:
nu "s-a dat pe brazda'', de ce? pentru ca nu-i niciunul asa cum ar vrea ea



Astea-s cele mai periculoase, o sa moara domnisoare

Uneori te mai gandesti ca daca nu i-a placut altuia inaintea ta, atunci s-ar putea sa fie ceva dubios Evil

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:09 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Ade a scris:
nu prea mai sunt la 25 de ani...dar totusi exista...
rosto si eu stiu pe una de 28 de ani si pot sa zic ca tipa arata super bine si a avut o groaza de oferte, dar nu "s-a dat pe brazda'', de ce? pentru ca nu-i niciunul asa cum ar vrea ea, ceva de genul mi-a dat de inteles...

astea sunt genul de gagici care asteapta un print calare pe un cal alb... nimeni nu e perfect.. nu poti sa ii ceri altei persoane sa fie exact asa cum ti-ai dori tu... si nu zic sa te culci cu primul venit, pentru ca nici asa nu e bine, dar nici sa stai frate cu unu 5 ani asteptand sa te ceara in casatorie fara sa... alea-alea... bineeee... nu stiu ce om normal ar fi in stare sa stea 5 ani cu una fara sa.. hatza batza Laughing Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:10 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ce draci chiori poate sa nu- placa lux?? ca are aia taiga in locuri ascunse.. sau dracu stie? Laughing Laughing

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:16 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




rosto, faza e ca nu a avut relatii foarte lungi Confused dar pe bune ca nu o inteleg...ar trebui sa mai lase si de la ea...ca nu-i nimeni perfect

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:21 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu consider ca persoana respectiva pune prea mare accent pe chestia asta... adica what the f*ck?? ce e asa mare branza??? nu mai traim la 1700, lumea a evoluat... nu zic nici sa te f**i de la 10 ani... dar parca la 25, nush.. e destul de late.. si zici ca nu a avut relatii de lunga durata.. hmm.. cand treci de o anumita varsta deja si baietii se asteapta sa nu mai fi ''nedescoperita'' ( Laughing ) si se asteapta la relatii sexuale mai repede decat pana la 20 de ani sa zicem... deja incep sa si faca griji.. etc...

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:52 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Luxian a scris:
Citat:
La ce control te referi?


hmmm...poate ca nu e neaparat bine folosit cuvantul"control"dar,sa zicem...Din momentul in care fata e virgina(iar el nu),e clar ca el e cel care conduce,in mare parte situatia...sau ma insel? I guest or I dont know

Rostopasca a scris:
Citat:
Astea-s cele mai periculoase, o sa moara domnisoare


Cred ca le judeci prea aspru...sau o judeci Razz ...nu stim motivul care a determinat-o sa faca acest lucru,sa fie asa...insa e cert ca niciodata nu va gasi barbatul perfect,asa cum viseaza ea(asta in cazul ca are ea un "tipar"legat de respectivul)daca se ghideaza dupa acest principiu si tot ce va rezulta din acestea,clar,e singuratatea...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 7:54 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu sincer nu cred ca o judec prea aspru.. pur si simplu asta e parerea mea Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 8:16 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
ce draci chiori poate sa nu- placa lux?? ca are aia taiga in locuri ascunse.. sau dracu stie? Laughing Laughing


Sau poate ca se misca la fel de bine ca o statuie ... Evil

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 8:18 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Laughing Laughing Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2006, 8:18 pm Go top: virgine sau nu???? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




hopa tu!!! poate vinovatul tu esti, ca nu stii cum sa o faci sa se miste asa cum trebuie Evil Evil

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

virgine sau nu????
 Pagina de start a forumului Club Z » Love Zone
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 2  
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara