Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info

Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Recensmntul nu se poate ncheia!!!
MesajTrimis: Lun, 07 Noi 2011, 9:45 pm Go top: Recensmntul nu se poate ncheia!!! Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Locație: Purgatoriu

Recensmntul nu se poate ncheia, fiindc nu s-a ntors recenzorul de la Florin Piersic
Institutul Național de Statistic nu poate centraliza datele de la recensmnt din cauz c Florin Piersic nc l ține de vorb pe recenzorul care l-a vizitat. Persoana desemnat s mearg acas la Florin Piersic a plecat vineri spre locuința actorului și n-a ieșit nici acum din cas. Cel mai probabil el este constrns s asculte povestirile interminabile ale actorului, care ar plictisi pn și pe cel mai binedispus om din lume.

Coșmarul recenzorului a nceput cnd i-a adresat lui Florin Piersic o ntrebare aparent inofensiv: „Cnd v-ați nscut?” Actorul a preluat imediat discuția: „Cnd m-am nscut eu eram la o filmare, cu Marga Barbu și cu prietenul meu Ion Besoiu, marele Ion Besoiu, te salut Ioane, te pup m.” Din acel moment totul a fost pierdut pentru recenzor. El a mai apucat doar s dea un sms celor dragi: „Am nimerit la Florin Piersic, nu știu dac mai scap de aici. V iubesc pe toți.”

Vecinii l-ar fi putut salva pe recenzor, dar nu au avut curajul s intervin de team s nu fie și ei prinși n discuție. Pompierii ncearc acum s sparg ușa ca s-l scoat de acolo pe recenzor, ns șansele s-l gseasc viu sunt minime. Vecinii spun c de-a lungul timpului sute de musafiri au murit de plictiseal n casa lui Florin Piersic.

Se pare c recenzorul prizonier este victima unei farse morbide a colegilor si recenzori, care știau exact cine st la acea adres și l-au trimis pe colegul lor fix n gura lupului. „Nu credeam c va fi ținut așa de mult de vorb”, ne spune unul dintre colegii victimei. „Cnd a plecat mncase bine, era și odihnit... Acum e important ca el s se hidrateze și s lupte psihic contra plictiselii, s se gndeasc la ceva plcut, vesel, dac vrea s aib vreo șans.”

Recensmntul nu se poate ncheia!!!
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap