Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Intrebareee - joc vechi
MesajTrimis: Sâm, 30 Iun 2012, 6:04 pm Go top: Intrebareee - joc vechi Răspunde cu citat (quote)
Livio2
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 30/Iun/2012
Mesaje: 2




Era un un joc vechi, adventure cred ( single/multiplayer) micut, cu 2 oameni, unul imbracat in alb , altul in negru sau rosu, nu imi amintesc clar. Trebuiau sa culeaga niste chestii galbene si erau urmariti de creaturi ce semanau cu niste fantome, desi probabil erau oameni acoperiti cu nu stiu ce pelerina rosie. Cei 2 "prieteni" , urcau/coborau scari, mergeau pe o sarma (sau ce era) si fugeau ca sa scape de ele sau puneau capcane, imi amintesc de o spanzuratoare ). Puteai sa-ti construiesti propriul traseu. Jocul nu e pe tot ecranu. Well, stie cineva ? Please
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 01 Iul 2012, 9:22 pm Go top: Intrebareee - joc vechi Răspunde cu citat (quote)
Livio2
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 30/Iun/2012
Mesaje: 2




Nu stie nimeni? Sad
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 19 Iul 2012, 2:01 pm Go top: Intrebareee - joc vechi Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Din pãcate e greu de ghicit din indiciile postate de tine. Încearcã sã dai mai multe detalii.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 26 Iul 2012, 7:36 pm Go top: Intrebareee - joc vechi Răspunde cu citat (quote)
emilia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 14/Iun/2012
Mesaje: 42




Poate este vorba despre Prince of Persia 1. Altceva, chiar nu stiu ce sa zic.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Aug 2012, 2:25 pm Go top: Intrebareee - joc vechi Răspunde cu citat (quote)
Antonia
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 25/Aug/2012
Mesaje: 3




chiar nu imi dau seama despre ce joc e vorba Sad sry
Vezi profilul utilizatorului

Intrebareee - joc vechi
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara