Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
E bun ricinul pentru stoparea caderii parului?
MesajTrimis: Joi, 04 Feb 2016, 3:22 pm Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
elateodorescu
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Feb/2016
Mesaje: 1




A facut careva cura cu ulei de ricin ca sa-i nu mai cada parul? A functionat? Imi cade parul foarte mult si as incerca si eu ceva de genu.

Mersi!
Vezi profilul utilizatorului

Caderea parului
MesajTrimis: Joi, 10 Mar 2016, 11:02 am Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




Impotriva caderii parului poti sa folosesti si sampoane sau suplimente. Vitaminele si mineralele din compozitie o sa-ti intareasca radacina firului de par si o sa-ti dea o alta vitalitate parului.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Sep 2016, 12:25 pm Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




La mine foarte bine s-a comportat follixin. Cred ca depinde de corp, pt ca sunt persoane pe care le stiu la care nu a mers produsul asta. Plantele si extractele din plante au reprezentat dintotdeauna o solutie pentru a vindeca diverse afectiuni.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 25 Oct 2016, 12:53 pm Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




Marcius in cat timp ai avut rezultate cu produsul ala?
Efecte secundare ai avut cu el?
Multumesc!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 09 Feb 2017, 10:22 am Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




marcius a scris:
La mine foarte bine s-a comportat follixin. Cred ca depinde de corp, pt ca sunt persoane pe care le stiu la care nu a mers produsul asta. Plantele si extractele din plante au reprezentat dintotdeauna o solutie pentru a vindeca diverse afectiuni.


In cat timp au aparut rezultatele cu produsul asta? Depinde ce vitamine are in compozitia lor.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 18 Dec 2017, 2:44 pm Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




Pentru stoparea caderii parului un produs ok e si produsul Halier.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 28 Sep 2018, 12:25 pm Go top: E bun ricinul pentru stoparea caderii parului? Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




enispa a scris:
Pentru stoparea caderii parului un produs ok e si produsul Halier.


Sunt multe produse care pot sa ajute la asa ceva si din aceasta cauza este foarte important sa facem tot ce ne sta in putinta pentru a stopa cauzele care genereaza caderea parului.
Vezi profilul utilizatorului

E bun ricinul pentru stoparea caderii parului?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara