Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Ce faci in timpul liber?
MesajTrimis: Joi, 08 Iun 2006, 6:49 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Clover
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Mai/2006
Mesaje: 37
Locație: tg-jiu




yeeeyyy sunt prima care posteaza aici Party..pai ca tot vine vacanta si chiar daca o astept nereabdatoare stiu sigur ca o sa ma plictisesc.deci...as vrea sa spuneti aici solutii pentru a ocupa timpul liber Wink

_________________
would you die tonight for love?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 08 Iun 2006, 7:00 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ai noroc, eu m-am apucat primul sa postez, dar m-a retinut ceva, ca daca nu...nu mai erai tu prima.

Oricum nu ma mai joc. Ai subiect asemanator cu al meu Razz

Asta e...poate data viitoare

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 08 Iun 2006, 10:32 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




io v as ruga sa mi spuneti pe unde prin gorj as putea eu sa ma distrez vara asta.... exista locuri care merita? tu unde "mixezi" lux?

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 08 Iun 2006, 10:36 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Willi
Forum's Admin
Forum's Admin
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 89
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
io v as ruga sa mi spuneti pe unde prin gorj as putea eu sa ma distrez vara asta.... exista locuri care merita? tu unde "mixezi" lux?


Am auzit niste zvonuri cum ca ar "mixa" pe la mine in oras Evil

_________________
Sunt piroman, imi aprind calculatorul!
Ai fost in B acum esti in A/ Haide Craiova/ Tu ai murit si ai inviat/ Te voi iubi la infinit
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 08 Iun 2006, 11:25 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Willi a scris:
Rostopasca a scris:
io v as ruga sa mi spuneti pe unde prin gorj as putea eu sa ma distrez vara asta.... exista locuri care merita? tu unde "mixezi" lux?


Am auzit niste zvonuri cum ca ar "mixa" pe la mine in oras Evil


da? super tare... vin si eu!! Very Happy decat sa stau acasa mai bine sa ma plimb Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 09 Iun 2006, 12:28 am Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
io v as ruga sa mi spuneti pe unde prin gorj as putea eu sa ma distrez vara asta.... exista locuri care merita? tu unde "mixezi" lux?



Club Babylon Ticleni, ms de intrebare Very Happy :> Cool

Invitatii pentru "toata" lumea Very Happy

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Re: Ce faci in timpul liber?
MesajTrimis: Vin, 16 Iun 2006, 12:18 pm Go top: Ce faci in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Clover a scris:
as vrea sa spuneti aici solutii pentru a ocupa timpul liber Wink


cum poti sa te plictisesti ???... eu abia astept vacanta si nu stiu cu ce sa incep...si cum o sa am timp sa le facpe toate...
vrei sfaturi si idei referitor la cu sa iti ocupi timpul?...iata:
- laduna-ti gashk si ia la rand toate cluburile
- in dupa-amiezele caniculare stai la umbra undeva la iarba verde la un picknic, mergi si te balaceste sau fa plaja la strand...
- daca te saturi de asfalt tai-o la mare ... iti recomand Costinestiul... ce poate fi mai frumos decat sa vegetezi toata ziulica pe plaja si seara sa rupi stilul in cele mai tari disoteci de pe litoral (recomandarile mele: Disco Tineretului, Dosco Ring)
- Da vrei plaja si balaceala dar nu iti place agitatia de pe litoral...mergi la Sovata...lacurile sarate care te tin la suprafata ca pe un bustean te vindeca de frica de apa in cazul in care nu stii sa inoti (vb din propria experienta) si daca te saturi de apa si de soare poti sa alegi unul din traseele de drumetie pe munte...Si statiunea nu duce lipsa nici de cluburi ca sa nu te plictisesti noaptea.

cam atat pentru moment...dar cand imi mai vine cate o idee o sa ti-o aduc la cunostinta...

have fun... si nu mai zice ca nu ai ce face in vacanta si ca o sa te plictisesti ca aflu eu cine esti si unde stai si ai pus-o cu mine...vin si iti fur zilele de vacanta...

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

Ce faci in timpul liber?
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara