Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
no more copy/paste
MesajTrimis: Mar, 24 Oct 2006, 11:23 pm Go top: no more copy/paste Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




se poate oare sa avem si noi pe acest forum subiecte care sa fie intr-o proportie cat mai mare originale??? adica nu atatea copy/paste fara rost!!! pur si simplu dupa parerea mea, forumul este asfixiat de aceste threaduri, la care scrie autorul enshpe mii de randuri, si in rest nimeni nu are nimic de comentat... raman atatea vorbe fara rost in urma... nu spun ca sunt total impotriva, dar parca deja este prea mult!!! imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, dar asta e parerea mea!!

v-am pupat

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 25 Oct 2006, 7:13 am Go top: no more copy/paste Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Aplauze rosto...sunt total de-acord cu u din acest punct de vedere....desigur,unele postari chiar au nevoie de copy/paste....dar nu exagerat

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 25 Oct 2006, 1:11 pm Go top: no more copy/paste Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Cu cateva exceptii sunt total de acord. Cand am zis exceptii m-am referit la: Psihoteste, astrologie si zodiac.

Astept si ceva sugestii!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 25 Oct 2006, 6:58 pm Go top: no more copy/paste Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




evident ca esxista subiecte la care chiar este necesar sa aducem informatie din alta parte, dar deja este prea mult!!! peste tot, dar absulut la orice sectiune gasim copy/paste fara rost!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

no more copy/paste
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara