Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
de pe la faculta mea....
MesajTrimis: Mar, 07 Noi 2006, 9:18 am Go top: de pe la faculta mea.... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




nu am nimic cu profesorii universitari, dar lamuriti-ma si pe mine cu o problema...desi multi imi zic ca e corect si nu-i contrazic, dar eu m-am saturat sa aud zi de zi la faculta adjectivul 'general' in urmatoarele combinatii: ''mai general'','' extrem de general'', ''foarte general'', ''in general mai generala'', ''si mai general e adevarat'' etc

eu am luat-o putin razna rau de tot si-mi mai notez din cand in cand p foi tot ce mi se pare ciudat in exprimarea profilor Very Happy ''foarte aproximativ'', ''limbaj putin mai matematic'', ''nu-i evident cu toate ca sigur e adevarat'', ''nu ma luati repede ca ametesc'', stiti k exista si este unic se noteaza cu E intors si !, dar pt profu meu se algoritmica grafurilor e echivalent cu ''ma bucur ca exista'' Confused tot pt el T cu ~ deasupra e t ondulat

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

Re: de pe la faculta mea....
MesajTrimis: Mar, 07 Noi 2006, 10:07 am Go top: de pe la faculta mea.... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ade a scris:

''foarte aproximativ''
...
''limbaj putin mai matematic''
...
''nu-i evident cu toate ca sigur e adevarat''
...
''nu ma luati repede ca ametesc''

stiti k exista si este unic se noteaza cu E intors si !, dar pt profu meu se algoritmica grafurilor e echivalent cu ''ma bucur ca exista'' Confused
....
tot pt el T cu ~ deasupra e t ondulat



Adevarul e ca desi ''nu-i evident cu toate ca sigur e adevarat'' este ''foarte aproximativ'' ca voi va cam distrati la facultate pe seama ''limbajului putin mai matematic'' si inclin sa cred ca e un lucru ''extrem de general'' Aplauze he he he

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 07 Noi 2006, 10:15 am Go top: de pe la faculta mea.... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Star Aplauze Smile

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 07 Noi 2006, 10:15 am Go top: de pe la faculta mea.... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara





_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 07 Noi 2006, 10:19 am Go top: de pe la faculta mea.... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




"care e problema, ai...", cred k fiecare facultate are perlele ei Wink ! daca am sta sa-i ascultam cu atentie pe profi he he he (doar daca!!! Laughing ), cred k ne-am minuna de numa'numa Wink .am si eu o intrebare: "cine a fost primul:oul sau gaina?" (expresia a unui prof care, pe bune, cand o aud, (si se intampla de zeci de ori la curs) imi vine sa o iau razna Mad ..la urma urmei, teoria e una, praktik e alta Razz

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

de pe la faculta mea....
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara