Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 12:31 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




pe ce te bazezi cand psui asta?? de fapt mai exact ce nu iti place la ce am zis eu? ia sa auzim si parerea unui baiaaat!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 12:50 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
pe ce te bazezi cand psui asta?? de fapt mai exact ce nu iti place la ce am zis eu? ia sa auzim si parerea unui baiaaat!!


Care baiat I guest or I dont know ( kiddin' he he he )

Acum referitor la inrtebarea ta: "Nu are omu' voie sa ma greseasca?" sau "Nu merita a doua sansa?". Tu faci tot timpul numai ce e corect?

Btw: E normal sa iubesti pe cineva si in acelasi timp sa e simti atras de altcineva!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 1:59 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




tre sa spun ca eu gandesc ceva de genu:''cine greseste o data nu greseste neaparat si a doua oara, dar cine greseste a doua oara e clar ca va gresi si a treia oara'' ... insa recunosc ca daca as afla ca partenerul meu ma inseala probabil ca i-as da verde, pentru ca nu cred ca as mai putea vreodata sa am incredere in el... una e sa iti placa de cineva ca si aspect vorbind, si alta este sa il doresti din punct de vedere sexual, si mai ales sa si treci la fapte... in opinia mea daca iti da prin cap un singur moment sa iti inseli partenerul, exista ceva in relatia voastra care nu merge... plus ca eu nu am inselat niciodata si cer sa nu fiu inselata.. eu nu am inceput niciodata vreo relatie inainte sa o termin pe alta, pentru ca nu mi se pare corect nici fata de mine, nici fata de ei

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 2:00 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu incerc sa fac tot timpul ce este corect, drept pentru care mi am ''castigat'' niste antipatii... nu inteleg de ce e asa normal sa te atraga altcineva din moment ce tu spui ca ''IUBESTI'' o persoana.. dca spui asta inseamna c nu ai iubit

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 6:40 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




kiss Aplauze rosto,ai grait un mare adevar...sunt intru totul de acord cu tine!!!stiti expresia:"nu poti sluji in acelasi timp si Binelui,si Raului"?ei bine,o relatie in care unul dintre cei doi se gandeste la a insela pe celalalt,nu cred ca se mai poate chema "relatie"!!!cred ca in momentul cand aceasta se produce(inselarea)atunci are loc si ruptura relatiei!!!si mentionez,aceasta nu trebuie sa fie neaparat vizibila...e ca si cum ai incerca sa legi un fir de ata,care rupt nu va mai fi niciodata cum a fost...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 11:32 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




Parca prea e toata lumea de aceiasi parere pe aici si saracu Luxian e in minoritate Confused
Dar mai observ un lucru... singura persoana care este de parere ca poti sa iubesti si sa inseli este si singurul baiat care si-a exprimat parerea... Sa aiba oare asta vre-o semnificatie? Ganditor
Ar fi interesant sa mai auzim si parerea altor baieti, nu credeti?

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 12:16 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




poate e o pura coincidenta sa ne fi gasit doua persoane care gandesc la fel pe acest forum... mai asteptam si alti baieti.. da cred ca steptam degeaba Confused

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 1:16 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Rostopasca a scris:
nu inteleg de ce e asa normal sa te atraga altcineva din moment ce tu spui ca ''IUBESTI'' o persoana.. dca spui asta inseamna c nu ai iubit



Faza am citit-o intr-o carte. O sa-ncerc sa imi aduc aminte autorul si titlu.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 1:49 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




luxian, tu sa vorbesti din opinia ta, nu din autorilor cartilor... ca aia ai scriu si ca sa se cumpere cartea... pe noi ne intereseaza ce crezi tu Ops

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 3:22 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




daca iubesti pe cineva cu adevarat nu cred ca-ti mai arde sa te uiti dupa altii/altele .(sau cel putin asa ar trebui sa fie)..daca totusi te gandesti la altcineva inseamna ca ,asa cum a zis rosto, ceva nu merge .
nu mi se pare normal sa iubesti pe cineva si sa fi atras de altcineva..nope!! no way!! Exclamation Wink Very Happy

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 4:16 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Luxian:
Citat:
E normal sa iubesti pe cineva si in acelasi timp sa e simti atras de altcineva!


Poate ca am cam exagerat putin in privinta citatului (sau eu,cel putin...)s-ar putea sa existe un adevar intr-asta deoarece si mie mi se mai intampla ,cateodata,sa trec prin mai multe stari sufletesti,diferite...doar ca cred ca asta e permisa doar pana la limita cand,sa zicem,ai o relatie cu o persoana pe care intr-adevar o iubesti...si no,vezi pe cineva care ti se pare mai...deosebit,si pe moment sa zicem ca iti place...dar de la a placea pe persoana respectiva si pana a avea si relatii cu respectiva,cred eu, e o diferenta destul de mare,deci...no way

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 11:17 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Tocmai am gasit ceva interesant Very Happy :


Femeile au puteri care ii uimesc pe barbati

"Pe vremea cand Dumnezeu a creat femeia si era cea de-a sasea zi in care lucra din greu, a aparut un inger si a spus: "De ce-i dedici atata timp acestei creaturi?"
Iar Dumnezeu a raspuns: "Ai vazut lista speciala pe care am facut-o pentru ea?" "Trebuie sa fie complet lavabila, dar nu din plastic, sa aiba peste 200 de parti mobile, toate substituibile, sa poata functiona cu Cola light si resturi alimentare, sa poata tine patru copii in poala in acelasi timp, sa aiba un sarut care poate vindeca orice durere, de la un genunchi zgariat la o inima franta si va face toate acestea cu doar doua maini."
Ingerul a fost uimit de cerinte. "Doar doua maini?
Nu se poate! Si asta e modelul standard? Dar e prea multa munca pentru o singura zi. Mai bine asteapta pana maine sa-ti sfarsesti lucrul."
"Ba n-o sa astept", a protestat Dumnezeu. "Mai am atat de putin pana sa desavarsesc aceasta faptura care imi este atat de aproape de inima.
Deja se poate vindeca singura cand este bolnava si, pe deasupra, poate munci 18 ore pe zi."
Ingerul s-a apropiat si a atins femeia. "Dar, Doamne, ai facut-o atat de moale." "Da, este moale", a incuviintat Dumnezeu,"dar am facut-o si puternica. Nici n-ai idee cate poate suporta sau indeplini."
"O sa poata gandi?" a mai intrebat ingerul. Si Dumnezeu a raspuns: "Nu numai ca va putea gandi, ci chiar sa gaseasca solutii si sa negocieze."
Atunci, ingerul a observat ceva si, apropiindu-se, a atins obrazul femeii. "Oops, se pare ca din modelul asta se prelinge ceva. Ti-am spus eu ca incerci sa pui prea multe in el."
"Nu se prelinge nimic, aceea e o lacrima", l-a corectat Dumnezeu.
"Pentru ce e lacrima?" intreba ingerul.
"Lacrima este modul ei de a-si exprima bucuria, tristetea, durerea, dezamagirea, iubirea, singuratatea, deznadejdea si mandria."
Ingerul a ramas impresionat. "Doamne, esti un geniu, te-ai gandit la toate! Femeia este cu adevarat uimitoare."
Si asa si este! Femeile au puteri care ii uimesc pe barbati. Indura necazuri si cara greutati, intretin fericirea, iubirea si bucuria. Zambesc cand ar vrea sa tipe. Canta cand ar vrea sa planga. Plang cand sunt fericite si rad cand sunt nervoase.
Lupta pentru ideile in care cred. Se revolta in fata nedreptatii. Nu accepta un refuz cand au convingerea ca exista o solutie mai buna.
Traiesc in lipsuri pentru ca familia lor sa poata avea cele necesare. Merg la doctor cu o prietena speriata. Iubesc neconditionat.
Plang de fericire cand copiii lor exceleaza si se bucura cand prietenii obtin premii.
Sunt fericite cand afla despre o nastere sau o nunta. Li se frange inima cand le moare un prieten. Sufera cand le moare cineva din familie si totusi sunt tari atunci cand cred ca nu le-a mai ramas putere.
Stiu ca o imbratisare si un sarut pot vindeca o inima franta.
Femeile exista in toate formele, dimensiunile si culorile. Ar conduce masina, zbura cu avionul, merge pe jos sau ti-ar trimite un e-mail ca sa stii cat de mult tin la tine.
Inima unei femei este cea care face lumea sa se invarta. Aduc bucurie, speranta si iubire. Sunt pline de compasiune si au idealuri si isi sustin moral prietenii si familia. Femeile au lucruri esentiale de spus si totul de oferit.
Si totusi, daca au vreun defect, acesta esta ca uita cat de mult valoreaza."

so... kiss

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 11:34 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Laughing Gluma ca gluma, dar pana la
raluk a scris:
Ar conduce masina, zbura cu avionul
Doamne fereste...

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 24 Noi 2006, 11:45 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




eta na Razz

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 3:58 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




de ce nu YuLee?

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 5:09 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




asta este feminism pur si eu nu sunt de acord cu excesele... asta e parerea mea... sunt si barbatii buni la multe chestii... doar ca uneori se supraevalueaza, asta este marele lor defect (binee, nu toti sunt asa, nu pot sa ii bag pe toti in aceeasi oala, ca s-ar face ghiveci) Razz

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 7:25 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doda a scris:
de ce nu YuLee?


Am eu o frica interioara he he he

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 8:35 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




saracutul de tine... Sad ...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 9:30 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Laughing sa stii...

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 9:34 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




tocmai vroiam sa mai scriu o observatie referitoare la discutia noastra... observ ca fetele au inclinatia de a scrie ceva si de a si dezvolta ideea respectiva, eventual mai infloresc putin textul sa para mai frumos la citire, si asa mai departe, pe cand in cazul baietilor, este exact invers: cu cat mai scurt, cu atat mai bine... ce o insemna asta?

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 9:38 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda,ai dreptate rosto....pai mie imi trec zeci de explicatii prin cap..

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 11:25 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Asta-i faza, fetelor! Scurt si controlat, asa tb! Baietii au clar in cap ce vor sa faca, da' asta nu inseamna ca tb sa scrie romane Wink

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 25 Noi 2006, 11:48 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




yulee, cele mai bune romane de catre barbati au fost scrise... Very Happy

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 8:31 am Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




chiar asa,YuLeeee Razz ...cat despre ceea ce aveti voi in cap,scurt si controlat Razz ... nu stiu ,nu trebuie sa fii asa modest,cred ca si in cazul fetelor e la fel...

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 3:57 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ma gandeam la un exemplu... barbatii nu ar fi in stare sa umble toata ziua prin magazine si sa nu cumpere nimic, ei probeaza maxim 3 perechi de pantaloni (si asa e prea mult) pe cand noi pfoaaa... noua nimic nu ne convine... asta ar fi un exemplu ca barbatii sunt mai hotarati decat noi.. la altceva nu m am mai gandit Ops

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

despre fomei si ombres
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 2 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara