Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 8:01 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Rostopasca a scris:
ma gandeam la un exemplu... barbatii nu ar fi in stare sa umble toata ziua prin magazine si sa nu cumpere nimic, ei probeaza maxim 3 perechi de pantaloni (si asa e prea mult) pe cand noi pfoaaa... noua nimic nu ne convine... asta ar fi un exemplu ca barbatii sunt mai hotarati decat noi.. la altceva nu m am mai gandit Ops


nu e neaparat sa fie mai hotarati decat femeile...faza e ca pot fi si mai..lenesi( nu stiu cum sa-i zic , dupa aia ziceti ca dau iar in feminism..eu? never!!)
sau se mai poate zice ca femeile sunt mai mofturoase..

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 8:03 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu chiar cred ca sunt mai hotarati decat noi.. asta e parerea mea..

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 8:08 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




adevaru` e ca femeile isi cam complica viata cu tot felul de nimicuri..pe cand barbatii aleg sa traiasca mai simplu,daca nu simplu.
asta poate ii face sa para mai hotarati..ca nu cer prea multe

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 26 Noi 2006, 8:13 pm Go top: despre fomei si ombres Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




mda,aici aveti dreptate...ei nu se agita la fel de mult ca noi...ce fain...de multe ori,lor putin le pasa de ceea ce e in jurul lor(nu generalizez,dar ceea ce o spun,o spun pe baza de argumente Very Happy )

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

despre fomei si ombres
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 3 din 3  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara