Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
DJ Luxian - Test mix (february 2006)
MesajTrimis: Mar, 15 Mai 2007, 11:27 pm Go top: DJ Luxian - Test mix (february 2006) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




DJ Luxian - Test mix (february 2006)

Citat:
Playlist: not found : )
Filesize: 58.59 Mb
Length: 49'39''
Type: mp3 @ 192 Kbps


Nu ezitati sa criticati!

Enjoy!


_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 16 Mai 2007, 1:00 am Go top: DJ Luxian - Test mix (february 2006) Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Downloadai si eu mix-ul si-l ascultai pe sarite (ca imi e tare somn) si nu pot spune decat ca imi place...sper sa nu te critic dupa ce o sa-l ascult cap-coada he he he

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 16 Mai 2007, 2:44 am Go top: DJ Luxian - Test mix (february 2006) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ade a scris:
Downloadai si eu mix-ul si-l ascultai pe sarite (ca imi e tare somn) si nu pot spune decat ca imi place...sper sa nu te critic dupa ce o sa-l ascult cap-coada he he he


Ms de apreciere, dar sa stii ca si criticile sunt f. apreciate, ajuta la progres Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Sfat
MesajTrimis: Mar, 22 Mai 2007, 11:22 pm Go top: DJ Luxian - Test mix (february 2006) Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Luci, am si eu un sfat....posteaza si tu pe alt site(easy share de preferinta, viteza de downloadat e mult mai mare). Asta-i prea "slow"! Astept vreo ora doua sa iau mixurile, si ai un comment la ele, si critici, daca am la ce sa dau! In curand revin si eu cu ceva nouati! Wink

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

Re: Sfat
MesajTrimis: Mie, 23 Mai 2007, 12:15 am Go top: DJ Luxian - Test mix (february 2006) Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Dj @!exx a scris:
Luci, am si eu un sfat....posteaza si tu pe alt site(easy share de preferinta, viteza de downloadat e mult mai mare). Asta-i prea "slow"! Astept vreo ora doua sa iau mixurile, ...

La mine merge destul de repede. Mie easy share nu-mi place personal din cauza limitarii de 100Mb.

Dj @!exx a scris:
... si critici, daca am la ce sa dau!


Tot timpul e loc de mai bine. Si in felul asta imi imbunatatesc si eu tehnica si stilul. Wink

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

DJ Luxian - Test mix (february 2006)
 Pagina de start a forumului Club Z » Artisti Promovati
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara