Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
SESIUNEA, manca-o-ar Gaia...
MesajTrimis: Joi, 11 Ian 2007, 10:38 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




hai sa vorbim aici de sesiunea noastra cea iubita... adica... la ce ma refer exact.. cum aveti examene, cum sunt profii, ce va macina, ce veti fi facut la aceste examene... eu spre exemplu am dat astazi un examen care se anunta usor, fiind si examen de presesiune.. ei, dar socoteala de acasa nu s-a potrivit cu aia din targ.. profu ala disperat a venit cu inca 3 supraveghetori si a pregatit pentru noi nu mai putin de 8 variante de grile.. nu s-a putut misca deloc in front... om trai si om vedea rezultatele..

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:18 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Go on ...da rosto,ca bine zici...stresiune...ups,sesiunea Very Happy cica incepe sa bata la usa Crying or Very sad ...hmmm,interesant..deja suna sinistru Laughing ...eu pot spune ca sesiunea nu ma streseaza,desi ar trebui pentru ca avem niste materii foarte grele,dar mai bine prefer sa ma gandesc ca va trece ok, decat sa ma apuc de pe acum sa intru in panik....

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:24 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




normal ca e mai bine sa nu te stresezi, dar... exista un dar.. nici eu nu m-as fi stresat daca nu as fi dat examul asta azi.. ma gandesc asa:: frate, e sesiune, e sesiune, e normal sa fie serioasa treaba.. dar examen de presesiune ca asta nu am mai vazut... adica nah, tu nu vii pe la cursuri, in loc sa mi predai management tu ma intrebi pe mine daca am doua farmacii in fata blocului pe care o aleg si chestii de genul.. la ce film ne am mai uitat aseara... s-a mai blocat un metrou mai stiu eu pe unde, si apoi vii la mine si ma intrebi diferenta intre functzie si functiune.. life is a bi*ch!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:25 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eh, asa e studentul, mereu are o nemultumire... numai sa il trec, nu ma mai gandesc si la nota mare Crying or Very sad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:32 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




rosto astia sunt cei mai neseriosi profesori Mad si normal ca ne mai gandim si la note Razz ca nu le putem lua p toate cu 5 Very Happy
(eu zic ca o sa iei mai mult decat te astepti Smile )

stresiunea cea mai frumoasa parte din studentie Confused
eu ma gandesc cu groaza, nu sunt decat 7 exam unde nu trebuie invatat nimic atlceva decat teorie + demonstratii si ceva probleme, dar e atat de usor de.... Sad( si ar mai fi pedagogia dar asta nu se pune, citeste o data si iti ramane ceva in minte...

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:37 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




lol ade.. cum sa fie sesiunea cea mai frumoasa parte din studentie??? daca nu ar fi sesiune ar fi perfect.. da, stiu, vreau prea multee!! Crying or Very sad si eu sper sa trec in primul rand si in al doilea rand sa fie cum zici tu Very Happy anywayz, oi vedea eu..

cred ca totusi glumeai cu faza aia, cum ca sesiunea e cea mai faina parte.. Ops

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:41 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




logic ca era o gluma Razz
doar e si iconita emotiva acolo Razz
(am niste amici care in sesiune se distreaza cel mai mult, desi e cea mai naspa parte din an)

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:42 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




aia sunt excentrici Rolling Eyes

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:50 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




apropo de exam...a zis un prof din cealalta serie ca daca nu ajungem prin vreun ospiciu dupa sesiune suntem "tari", pe vremea lui nu erau mai mult de 3 exam/sesiune...dar cred ca se referea in cazul in care luam toate examenele cu note bune...
iar eu cred ca am prea multe degete la o mana ca sa pot numara examenele pe care sunt sigura ca le iau Confused

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:53 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




pai siguranta nu am la niciunul, sa fiu sincera, dar nah, speranta moare ultima (dar moare si ea)... aualeu, pai la cate examene avem noi acuuum.. pfiuuuu.. naspa.. ei, stam si ne plangem de mila, ce sa facem si noi? Cool

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:56 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




noi sa fim sanatosi, ca sesiuni mai sunt Very Happy

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 3:19 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Ade a scris:
noi sa fim sanatosi, ca sesiuni mai sunt Very Happy


Daca nu sunt si credite suficiente de trecut anul degeaba sunt... Evil

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 7:23 am Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




ca bine zici luxyan....eu acum cand va scriu,sunt inainte de predarea unui proiect pe care sunt 99,99..9 sigura k-l pic Very Happy c'est la vie...pic proiectul...pica creditele...=>-5credite...hmm
mai fetelor,v-am vazut ce ati scris mai sus...imi place ade(stiu ca glumeai)..cea mai frumoasa perioada din viata unui student=stresiunea Laughing ...acum,daca e sa ne luam examenele le vom lua,daca nu...vreau sa zic,ca de multe ori chiar si un student foarte pregatit isi pica examenele fara sa merite,stiu si eu din ce motive..depinde de multe(Aaa,studentul pregatiti nu eram eu Razz Laughing ).apropo,voua vi se par cinstiti profii?

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:08 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




Luxian a scris:
Ade a scris:
noi sa fim sanatosi, ca sesiuni mai sunt Very Happy


Daca nu sunt si credite suficiente de trecut anul degeaba sunt... Evil


mai bine, ramai in acelasi an, si sunt si mai multe sesiuni.. fereasca sfantu!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 12:09 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ralu, mie nu mi se par toti cinstiti, adica mi se pare anormal sa tratezi diferentiat in functie de sex, nationalitate, etc, tu fiind prof la drept.. bleax, nici nu vreau sa mi aduc aminte Mad

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 5:42 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




sunt foarte putini profi cinstiti...nu toti apreciaza pe merit studentii Mad
totusi urasc profii care zic ca fetele sunt facute pentru a fi casnica, a face copii si a avea grija de ei Mad dar si cei care la exam se dau la tine, de fapt nu numai la o persoana din grupa ci la toate (fetele) Mad
(cunosc ambele situatii din proprie experienta Confused )

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 5:51 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




eu nu am din astia, care sa considere ca femeile sunt facute doar pentru cratita, dar obsedati sexual am si eu, mai ales ala de civil facuse o obsesie pentru una din prima banca, la un curs in loc sa ni se adreseze tuturor, numai alia ii tragea ocheade Laughing Laughing saraca!!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 12 Ian 2007, 11:47 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




profesori corect?....obiectivi?....neahhhh...prea rar... toti au cate o pasarica, toti au toane, si multi sunt de-a dreptul cretini...
"liniile sunt strambe"....sa fim seriosi (unii dintre voi stiu la cine ma refer)

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 12:52 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




ai dreptate, fiecare le are pe-ale lui.. uneia nu ii plac blondele, unuia ii plac fetele in fusta scurta... unii fac pregatire cu unii studenti Wink

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 9:44 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




sau unii fac pregatire cu "unele studente"...
da` parti bune nu sunt la facultate? Confused
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:18 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




nu ma avant sa spun ca fac pregatire cu ''unele studente'', pentru ca nu stiu sigur, dar pregatire la propriu stiu sigur..
parti bune in sesiune???? NUUUUUU

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:26 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




hmmm.....daca lucrezi, in sesiune iti dau "concediu d studiu" Very Happy
sau nu?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 10:46 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Dita
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 21/Mai/2006
Mesaje: 1008
Locație: B...




iti dau pe dracu!!! daca lucrezi cu carte de munca, ceea ce la part time nu se practica, si esti fericit ca ai unde lucra,, nu mai ridici si pretentii!!!

_________________
:-D.evil
help a little girl Very Happy
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:08 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




fetelor,haideti sa nu speriem pe viitorii studenti....pai Naty,stresiunea Laughing e ca o stresiune...toata ziua stai in casa,inveti(asta in cazul in care ai chef,ca de multe ori... Razz )apoi mergi la faculta doar ca sa te enervezi si pe acolo...dar,inafara de sesiune,mie mi se pare chiar ok la faculta..e super,dar totul depinde si de colectivul de colegi din jurul tau...si nu numa!

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Ian 2007, 11:15 pm Go top: SESIUNEA, manca-o-ar Gaia... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Pentru mine e ceva de genu: dormi cat vrei, toata ziua nu faci nimic, incerci sa te trezesti devreme in zile cu examene (daca nu te trezesti nu conteza, ca si-asa nu ai invatat nimic) si in tot acest timp incerci sa te impaci cu gandul ca vei pica anul.

PS: nu incercati asta acasa !!! (la camin mai merge, dar trebuie sa va ganditi ca o sa ajungeti acasa intr-un final si ... )

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

SESIUNEA, manca-o-ar Gaia...
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 3  
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara