Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Cum sa apari aici?
MesajTrimis: Joi, 01 Noi 2007, 12:40 am Go top: Cum sa apari aici? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Din motive administrative, in aceasta categorie nu pot posta topicuri noi decat cei cu drepturi de administrator (adica admin, moderatorii globali si cei din grupul de useri "DJs & Producers").

Cei care vor sa-si promoveze mix-urile, melodiile sau sa-si scrie biografia aici sunt rugati sa lase un mesaj aici si vor fi contactati in cel mai scurt timp in vederea acordarii permisiunii.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Promovare
MesajTrimis: Sâm, 03 Noi 2007, 4:21 pm Go top: Cum sa apari aici? Răspunde cu citat (quote)
alessio_andreas
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 03/Noi/2007
Mesaje: 1




Andreas Alessio - Targu Mures

Andreas Alessio - Gone Paranoik (November 2007 Promo Mix)


Edited by Luxian.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 03 Noi 2007, 10:48 pm Go top: Cum sa apari aici? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




@alessio_andreas

Bine ai venit pe forum. Incantati sa te avem printre noi.

Din pacate am fost nevoit sa-ti editez postul pentru a inlatura link-ul catre profilul de MySpace. Aici ne straduim sa promovam artisti, nu site-uri. Esti liber insa sa-ti pui link-ul catre profil in semnatura sau in pagina cu biografie (daca ai de gand sa o publicam aici).

Te asteptam cu noutati si mix-uri noi Wink

Te-am adaugat in grupul de "DJ & Producers". De acum incolo poti sa-ti creezi singur topicuri pentru mix-urile noi si pentru bio.

Welcome to the club!

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Damien Hawk -Oradea
MesajTrimis: Mar, 23 Sep 2008, 8:11 am Go top: Cum sa apari aici? Răspunde cu citat (quote)
damienhawk
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 23/Sep/2008
Mesaje: 8
Locație: oradea




Damien Hawk - 1st Bad summer
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 23 Sep 2008, 3:41 pm Go top: Cum sa apari aici? Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




@damienhawk:

Te-am adaugat si pe tine in grupul de dj. Acum ai drepturi de creare topicuri pentru fiecare mix nou de-al tau.


ANUNT:

Nu mai postati linkuri in acest topic. E suficient sa cereti sa fiti adaugati in grupul de dj si autori, ca sa va puteti crea cate un topic nou pentru fiecare melodie / mix.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Cum sa apari aici?
 Pagina de start a forumului Club Z » Artisti Promovati
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara