Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Impotenta se poate trata?
MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2016, 12:09 pm Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
orrian
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Noi/2016
Mesaje: 2




E posibil asa ceva?
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 05 Dec 2016, 2:32 pm Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
leonte
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 27/Apr/2016
Mesaje: 1




Impotenta din ce stiu eu e incurabila, dar daca sunt doar probleme de erectie atunci se pot incerca remedii cu suplimente gen vigrax.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 13 Ian 2017, 1:35 pm Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




Un tratament indicat de un medic urolog poate sa fie util in astfel de cazuri. La asta se mai poate adauga si schimbarea alimentatiei si practicarea unor exercitii mai dese.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 13 Feb 2017, 11:01 am Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
zetel
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 01/Mar/2016
Mesaje: 7
Locație: Bucuresti




Nu prea se vindeca, dar se poate ameliora treaba, metode sunt destule si tehnici.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 01 Aug 2018, 11:03 am Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
enispa
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 04/Ian/2016
Mesaje: 6
Locație: Arad




leonte a scris:
Impotenta din ce stiu eu e incurabila, dar daca sunt doar probleme de erectie atunci se pot incerca remedii cu suplimente gen vigrax.


Pe langa suplimente e nevoie si de schimbarea stilului de viata.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 09 Oct 2018, 10:52 am Go top: Impotenta se poate trata? Răspunde cu citat (quote)
marcius
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 02/Sep/2016
Mesaje: 8




Pentru impotenta un lucru bun este miscarea. Prin miscare se intelege mersul pe bicicleta si orice fel de sport inclusiv mersul pe jos.
Vezi profilul utilizatorului

Impotenta se poate trata?
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara