Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Scrisoarea studentului
MesajTrimis: Mar, 13 Iun 2006, 3:15 pm Go top: Scrisoarea studentului Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




SCRISOARE TRIMISA ACASA DE LA FACULTATE:

Dragă Tată,

$coala este tare mi$to. $ă $tii că mi-am făcut o mulţime de prieteni $I $tudiez mult. Mai greu este când deschid $ertarul $i-i găsesc lihniţi pe colegii mei, gândacii.

E bine că nu m-am întovără$it $i cu $obolanii, dar nu mă plâng. Cât e $oare afară, totul merge $nur. Mă dedic cu tot $ufletul $tudiului, nici măcar nu-mi rezerv timp pentru $tirile $portive. Poţi fi mândru de odra$la ta. Va purta $tindardul familiei mai departe cu $tră$nicie $i i$teţime, a$a cum m-ai $fătuit.. Mi-e dor de voi. Trec pe la po$tă în fiecare zi $i a$tept cu nerăbdare o $crisoare de la voi, $ă $tiu că $unteţi bine.

Cu drag,

Fiul tău $tudio$.

RASPUNS DE LA TATA:
Dragă fiule,

Mă bucur tare mult că lucrurile pe acolo merg şNUr. Noi suntem bine, NUmai puţin obosiţi după NUnta vărului MaNU. Suntem acum în peNUrie, după această NUntă, mai ales că maică-ta s-a împodobit cu o hăiNUţă de NUrcă, tare miNUnată. NU am putut să scap de ea, mai ales că s-au proNUnţat multe NUme influente. NU prea m-am distrat acolo, dar ştiu uNUl care a NUmărat clipele să se bucure de apartamentul NUpţial. Ce se mai întâmplă pe-acasă?

Soră-ta se luptă cu exameNUl de capacitate. Mai ales, proNUmele şi NUmeralul îi dau de furcă. Ca să NU mai spun că la NUmitorul comun este o catastrofă. Oricum, aştept ca eforturile ei să fie încuNUnate de succes, pentru că nimeni în familia noastră NU a fost o NUlitate. Cine se adăposteşte la umbra uNUi NUc este imposibil să NU scape de soare. Sper să NU rămân şi la aNU’ cu ea acasă. Te las şi ai grijă de tine. Poate la sfârşitul lui iaNUarie să vin în delegaţie acolo.

Cu dragoste,

BuNUl tău Tată.

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Iun 2006, 3:29 pm Go top: Scrisoarea studentului Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Laughing Laughing Laughing Laughing
adevarul e ca e frumos la scoala, numai sa fie caminele mult mai curate, sa nu ne puna sa invatam prea mult si sa primim cati mai multi bani de acasa (k joburi cu putin efort si bani multi nu prea gasim Sad )

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 13 Iun 2006, 3:52 pm Go top: Scrisoarea studentului Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




K BINE ZICI... Aplauze

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 14 Iun 2006, 3:03 am Go top: Scrisoarea studentului Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Extra Lol chiar ca tare!!asa da refuz "pe fatza"!!! Laughing

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

Scrisoarea studentului
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara