Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL
MesajTrimis: Lun, 19 Iun 2006, 2:35 pm Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
Maleficus
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Mai/2006
Mesaje: 314
Locație: Purgatoriu




Doi ziaristi de la o publicatie moscovita au creat o retea de microunde cu ajutorul a doua celulare

Curiosi sa vada cat de periculoase sunt telefoanele mobile, Vladimir Lagovski si Andrei Moiseynko , de la publicatia Komsomolskaya Pravda din Moscova, au pus la cale un experiment pe cat de inedit, pe atat de spectaculos. Cei doi ziaristi au creat o retea de microunde, amplasand un ou crud intre doua celulare puse fata in fata in regim de "vorbire", in preajma carora au asezat un casetofon, cu ajutorul caruia sa se imite "convorbirea".



EFECTUL MICROUNDELOR

Desi conditionat de consumarea creditului de pe telefonul celular apelant (4.55 dolari), experimentul facut de ziaristii rusi s-a incheiat cu succes. Astfel, dupa 65 de minute, al-busul oului a fost complet fiert, in timp ce galbenusului i-ar mai fi trebuit o jumatate de ora pentru invartosare. In concluzie, jurnalistii va recomanda sa nu purtati telefonul mobil in pantaloni!

_________________
www.chez-simone.ro Rochii de seara
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 19 Iun 2006, 3:45 pm Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




aviz amatorilor Laughing Laughing Laughing

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 19 Iun 2006, 5:01 pm Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Acum plec sa imi cumpar snur la telefon....mai bine asa

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 19 Iun 2006, 11:52 pm Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Confused

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 19 Iun 2006, 11:53 pm Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Luxian a scris:
Acum plec sa imi cumpar snur la telefon....mai bine asa


Te cred.. plm acum iti permiti ))

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 20 Iun 2006, 12:21 am Go top: OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




YuLee a scris:
...Te cred.. plm acum iti permiti ))



secret

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

OU FIERT CU TELEFONUL MOBIL
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara