Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
MesajTrimis: Joi, 08 Feb 2007, 10:31 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Trei vulturi faceau bungee jumping. Sare unu de pe stinca cade vreo 100 de metri si cu 5 metri inainte de sol deschide aripile. Sare al doilea, sare al treilea...
- Mama ce cool a fost, zice unu', hai sa mai sarim odata.
Sus apare ursu.
- Bai ce faceti voi aici?
- Bungee jumping.
- Vreau si eu!
- Pai hai sari.
Sare ursu odata cu vulturii si dupa vreo 50 de metri un vultur il intreaba pe urs:
- Ba da tu ai aripi?
- Nu, n-am...
- Mama ce cool e ursu'!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 08 Feb 2007, 10:32 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Veverita lipseste o noapte intreaga de acasa. A doua zi vine toata zmotocita, cu blana jumulita, vai de ea.
- Ce s-a intamplat? o intreaba sotul.
- Pai m-a prins bursucul, m-a dus la el acasa si 3 zile m-a violat intruna.
Dar tu lipsesti doar de o zi!
- Pai am venit numai sa ma schimb si ma duc inapoi!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 23 Feb 2007, 3:19 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doua blonde calatoresc cu trenul. In compartiment cu ele calatoreste un barbat în vârsta si cu barba. Una dintre ele ii sopteste celeilalte:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batrân...
- Esti proasta. E mort de vreo 500 - 600 de ani.
In acel moment un alt barbat intra in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Salut Mircea, ce faci, batrane? Nu te-am mai vazut de sute de ani.
Prima blonda:
- Na fa, cine-i proasta?

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 03 Mar 2007, 11:32 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




O batranica statea la usa unei case vrand sa sune la usa, dar nu ajunge. Un tanar care trecea pe acolo se ofera sa o ajute:
- Buna ziua, doamna, cum pot sa va ajut?
- Te rooog, tinere, ajuuuta-ma si pe miiine sa suuun la uuuusa.
- Cu mare placere, doamna, raspunde tanarul.
Gata, doamna, am sunat. Si acum? Ce facem?
- Acum fugim! raspunde batranica.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 23 Apr 2007, 2:34 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




O trupa de politisti se aduna in jurul sefului.
- Atentiune! zice sefu’, incepem operatiunea! Potriviti-va ceasurile. E 11:48. Pentru cei care au afisaj digital: betisor, betisor, scaunel, om de zapada!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 09 Mai 2007, 11:18 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Bunã ziua, vreau şi eu un loc de muncã.
- Avem ceva foarte bine plãtit, dar e mult de lucru.
- Nu, mulţumesc. Dacã am bani, îi dau pe bãuturã.
- Atunci, avem un loc în care nu prea aveţi de muncã, dar e prost plãtit.
- Nu, pentru cã dacã am timp, fac rost de bani şi îi dau pe bãuturã.
Nu aveţi ceva unde sã muncesc toatã ziua şi sã fiu prost platit ?
- Îmi pare rãu, dar nu aveţi studii superioare.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 13 Dec 2007, 2:42 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Citat:
Sotia unui tip naste o fetita - si spre mirarea lui fetita se naste
negresa - ei fiind amandoi albi. Suparat ii cere sotiei explicatii:
Aceasta ii explica ca ea cand era mica era prin Africa si mama ei
nemaiavand lapte sa-i dea san - a dat-o la o negresa sa suga - si de aceea a iesit acum copilul negru.
Sotul fericit ca a lamurit misterul si totul
este ok - pleaca in vizita la parintii lui. Acestia, nerabdatori sa vada
copilul cand il vad au un soc - sotul insa fericit le explica si lor
explicatiile sotiei - la care mama lui ii spune:
"Adevarul ca si eu cand ai fost tu mic nu am mai avut san si am completat cu lapte de vaca dar nu credeam ca o sa iesi asa bou ..."


Citat:
Un fost student la politehnica s-a transferat la Institutul Teologic.
La o prelegere atipeste... Parintele se apropie si-l intreaba:
- Ce este forta Dumnezeiasca?
Studentul trezindu-se, raspunde repezit:
- Masa Dumnezeiasca ori acceleratia Dumnezeiasca!!


Citat:
Un tip si o tipa fac dragoste. El ii spune: "Iubito, fiindca esti prima
mea femeie, o sa-ti spun Eva."
Ea ii raspunde: "Iubitule, fiindca esti al 407-lea, o sa-ti spun Peugeot."


Citat:
Un tip vorbeste cu prietenul lui:
- Draga, m-am gandit sa-mi omor nevasta... dar incerc sa gasesc solutia
crimei perfecte... ma tot gandesc si nu-mi vine nici o idee...
Amicul, mai hatru din fire, ii zice:
- Dragul meu, fa amor cu ea tot timpul, dar tot timpul, si o s-o obosesti
atat de tare ca o sa moara. Crima perfecta!
Se intalnesc peste 6 luni. Nevasta era frumoasa, infloritoare, iar sotul
abia se mai tara.
- Ce faci? il intreaba prietenul.
- Hmm, asa si asa, dar uita-te la ea, proasta, habar n-are ca-i pe moarte!!!


Citat:
Dand sa coboare si ultima treapta a modulului lunar, Neil Armstrong vede imprimate-n praful selenar niste urme ciudate.
De opinci, parca. Ingandurat, se departeaza nitel de modul si da sa se
apropie de un crater.
Din crater apare un tip neverosimil in context: cu palariuta mica si
neagra si chimir.
Creatura intinde hotarat mana catre Armstrong:
- Servus, io mi-s Ion!
Astronautul, siderat, il intreaba:
- Si de unde esti tu?
- Apai din Sibiu, dara.
- Si cu ce ai venit aici?, continua americanul.
- Cu branza.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 13 Dec 2007, 6:32 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Citat:
Moş Crãciun intrã pe horn într-o casã şi nimereşte în dormitorul unei tinere superbe, care dormea goalã în pat. Nehotãrît, începe sã se plimbe de colo-colo prin încãpere, zicînd: - Dacã o fac, nu voi mai fi primit în cer, dar, dacã nu o fac, nu o sã mai pot ieşi pe coş!!!

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 11 Ian 2008, 2:47 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Citat:
Adam si Eva sunt izgoniti din rai.
La plecare, ei intreaba:
- Doamne, cine va spala vasele?
Dumnezeu le spune :
- Va voi pune la o incercare. Va veti sui intr-un copac si voi da drumul la o pisica salbateca sa va chinuie. Cine va vorbi primul, acela va spala vasele
toata viata.
Zis si facut. Vine pisica si se urca pana la Eva, o zgaraie pe picioare, o musca, Eva, nici un cuvant.
Trece pisica la Adam. Il zgaraie pe picioare, il musca, se ridica mai sus si observa intre picioare doi motocei. Pisica incepe sa se joace cu ei si la un moment dat, observa ca un soricel ce era ca mort, incepe sa se
miste si sa creasca. Si-a luat atunci pozitia de asalt, dar cand sa sara, Eva a urlat:
- Zât! fir-ai a dracului!
De atunci a ramas lege: femeia spala vasele...



Citat:
Trei prienteni ies la o bere si printre alte discutii, vorbesc despre cele mai bune pozitii in timpul actului sexual.
Unul dintre ei zice: -Mie-mi place cel mai mult 69!
Altul: -Nu se compara cu pozitia misionarului cu femeia legata de pat! Ultimul zice: -Nu e nimic mai provocator decat "rodeo salbatic"!!! Ceilalti doi prieteni il privesc surprinsi rodeo salbatic?!? Ce-o
mai fi si asta? El explica: -Sa vedeti... spuneti-i sotiei sa se aseze in patru labe... si incepeti prin spate, stil capra.... O data ce lucrurile se
incalzesc, lipiti-va pieptul de spatele ei si soptiti-i delicat la ureche: "pozitia asta o innebuneste pe secretara mea!!!" Dupa aceea, incercati sa va mentineti deasupra mai mult de 8 secunde.



Citat:
Un preot explica la ora de religie:
- Dumnezeu l-a creat pe Adam si cu o coasta din Adam a
creat-o pe Eva.
- Pãrinte, il întrerupe un elev, tata spune ca ne
tragem din maimute.
- Asculta, zise preotul plictisit, cazul familiei tale
nu ma intereseazã. Eu vorbesc in general.


Citat:

Ultima scrisoare (de divort):


Draga sotule,

Iti scriu aceasta scrisoare deoarece vreau sa te parasesc pentru totdeauna. Am fost o sotie buna pentru tine (cred eu), timp de 7 ani si nu am nimic sa imi reprosez.
Ultimele doua saptamani au fost iadul pe pamant. Seful tau m-a sunat sa imi spuna ca ti-ai dat azi demisia, iar asta a fost picatura care a umplut paharul. Saptamana trecuta, ai venit acasa si nu ai observat ca mi-am aranjat parul si unghiile, ti-am gatit mancarea ta preferata si am purtat chiar si o rochie de satin noua. Tu ai venit acasa si ai mancat in 2 minute, apoi ai mers direct la somn, dupa ce te-ai uitat la meci.
Nu imi mai spui ca ma iubesti, nu ma mai atingi... Ori ma inseli, ori nu ma mai iubesti, indiferent care din aceste doua lucruri s-au intamplat, PLEC!!!
P.S. Daca incerci sa ma gasesti, mai bine renunta. FRATELE tau si cu mine ne mutam impreuna in West Wirginia ! Sa ai o viata minunata !

Fosta ta sotie

--------------------------

Draga fosta sotie,

Interesanta scrisoarea ta. E adevarat ca am fost casatoriti timp de 7 ani, insa faptul ca "ai fost o sotie buna" e mult prea departe de adevar.
Vizionez meciuri atat de mult fiindca m-am cam saturat sa ma tot cicalesti. Imi pare rau ca nu a mers. Ba da, am observat ca te-ai tuns aproape zero saptamana trecuta, insa primul lucru care mi-a venit in minte a fost: "Arati ca un barbat!"
Mama mi-a spus ca mai bine nu spun nimic decat sa spun ceva urat.
Cand mi-ai gatit "mancarea favorita", probabil ca m-ai confundat cu fratele meu, fiindca eu nu mai mananc porc de 7 ani.
Am plecat direct la culcare dupa meci fiindca am vazut eticheta cu pretul care atarna inca pe rochia ta de satin noua. M-am intrebat daca a fost o coincidenta faptul ca fratele meu a imprumutat de la mine 50 $ dimineata, iar pretul rochiei tale de satin era 49.99$.
Dupa toate astea, inca te mai iubeam si simteam ca pot face ceva ca sa mearga intre noi. Asa ca, atunci cand am descoperit ca am castigat la loto 10 milioane de dolari, mi-am dat demisia si am cumparat pentru noi doi 2 bilete in Jamaica . Dar cand am ajuns acasa, plecasei.
Cred ca totul se intampla cu un motiv pe lumea asta. Sper ca ai viata pe care ti-ai dorit-o mereu. Avocatul meu a spus ca, avand in vedere scrisoarea pe care mi-ai lasat-o, nu vei vedea un cent de la mine. Asa ca ai grija !

P.S. Nu stiu daca ti-am spus vreodata, insa Carl, fratele meu, a fost inainte Carla. Sper ca asta nu e o problema pentru tine.

Cu bine,

Ex-sotul tau

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 17 Ian 2008, 2:04 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Citat:
Stimate Domn

Am onoarea sa va confirm primirea scrisorii dv. din 17 ianuarie prin care imi cereti, pentru a treia oara, returnarea banilor pe care vi-i datorez. As vrea sa stiti ca eu nu contest aceasta datorie si am intentia sa va platesc datoria cat mai curand posibil. Pe de alta parte, as dori sa va informez ca eu am numerosi alti creditori, la fel de onorabili ca dv., carora vreau sa le inapoiez, deasemenea, sumele datorate. Deoarece suma alocata de mine, lunar, rambursarilor este limitata, in fiecare luna desemnez, prin tragere la sorti, unul dintre dumneavoastra caruia ii inapoiez banii.

Indraznesc sa sper, domnule, ca numele dv. va iesi cat mai curand.

Va rog sa acceptati, domnule, salutarile mele impreuna cu intreaga mea consideratie.

P.S. Datorita faptului ca ultima dv. scrisoare a fost redactata intr-un limbaj agresiv si violent, va anunt cu regret ca nu veti participa la urmatoarea tragere la sorti.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 24 Ian 2008, 8:08 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Citat:
Q: De ce-s bancherii buni la pat?
A: Fiindca stiu penalizarea pentru “retragere” inainte de termen

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 25 Ian 2008, 1:37 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Citat:
Un tip intra intr-o farmacie. Multa lume, inghesuiala...
- Nu va suparati, va rog sa ma lasati sa intru in fata ca am pe cineva la pat.
Oamenii, cumsecade, ii fac loc si ajunge la ghiseu.
Tipul se apleaca si spune:
- 3 prezervative, va rog!


Citat:
Un moldovean, un oltean si un ardelean stateau la povesti, Moldoveanul:
- Acu 2 saptamani a coborat un urs de pe munte si a atacat oile la stana, a rupt cainii... am sarit la el, ne-am luptat, da' l-am omorat cu mainile goale, Olteanul:
- Ma, eram la coasa si a sarit din ierburi o vipera sa ma muste... am prins-o in zbor, am decapitat-o cu o muscatura, si i-am scuipat capul dooj' de metri mai incolo
Ardeleanul nu zicea nimica, numa' statea tacut acolo avand grija sa nu se stinga focul, din cand in cand rascolea jaratecul cu p***.

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 05 Feb 2008, 12:10 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Citat:
Q: Cum fac sex algebriºtii?
A: În grup



Citat:
Într-un autobuz cu funcþii intrã un terorist ºi începe sã strige:
- Fugiþi mã cã vã derivez! Praf vã fac!
Toate funcþiile speriate o iau la goanã, numai una rãmâne þanþoºã pe poziþii. Teroristul îi spune:
- Nu ai auzit mã? Acum te derivez de nu te mai vezi!
La care funcþia rãspunde:
- Da? Nu ai decât, eu sunt e^x!
- Da, dar eu sunt d/dy!



Citat:
Q:Din ce se bea apã în Iadul Topologic?
A: Din sticla lui Klein.

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 08 Feb 2008, 1:30 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Un tip racoleaza o tipa. O plateste si intra intr-o camera de motel unde , in timp ce tipul facea dusul de rigoare, tipa constata cu stupoare ca e in aceea perioada a lunii...
-Ce ma fac? Am primit banii...tipul e chiar dragut...as vrea si eu ...o sa sting lumina ...n-o sa-si dea seama si cand se va trezi eu voi fi demult plecata.
Zis si facut. Dupa o noapte furtunoasa, plina de sex, tipul se trezeste si linga el o balta mare de sange si tipa nicaieri...
-Am omorat-o! si se duce sa-si verifice pistolul, acesta avea toate gloantele...
-Am taiat-o cu cutitul! verifica in bucatarie cutitul, acesta fara urme de sange...
-Am taiat-o cu lama! merge in baie , verifica aparatul de barbiarit...intact. Cand ridica capul si se vede in oglinda, striga: -
-AM MANCAT-O!!!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 26 Mar 2008, 10:30 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doi programatori isi cumpara tigari.
- Bah, ia uite ce scrie aici, pe pachet, cica: "Avertisment: Fumatul poate cauza cancer pulmonar!"
- Lasa, bah, warning-urile, zi-mi numai erorile!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 30 Iul 2008, 12:16 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doi gameri se jucau World of Warcraft in noaptea de Paste...
Unul ii zice: Hristos a inviat!
Celalalt il intreaba disperat: Ce level e?


***

Intr-o benzinarie, un programator se uita derutat la pompe si murmura:
- 95? ... 98? ... 95! ... 98!
Vazandu-l pierdut, un angajat al benzinariei se apropie si il intreaba:
- Cu ce va pot ajuta?
Cu o raza de fericire in privire, raspunde:
- Benzina XP sau Vista aveti?

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 14 Sep 2008, 4:45 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doua blonde s-au blocat in ascensor. Una sta si priveste, cealalta tot striga:
- Ajutor, ajutor!
Prima propune:
- Hai sa strigam impreuna!
- Hai!
- Impreuna, impreuna, impreuna!!!

***

Ardeleanul se duce la doctor deoarece tusea foarte tare. Doctorul il consulta si il intreaba cu o voce grava:
- Fumati? Ardeleanul, dupa cateva momente de ezitare, raspunde:
- Mai bine as bea ceva.

***

Moldovenii s-au hotarat sa faca o fabrica de cauciucuri.
Dupa ce au facut-o, stateau ei in dilema cum sa numeasca fabrica. Zise unul:
- Hai sa-i zicim "pi buni", ca am auzit ca italienii au o fabrica "pi reli" si li merji tari ghini!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Noi 2008, 1:59 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Doua blonde:
Prima o intreaba pe cea de-a doua:
- Auzi fata, care crezi tu ca e mai departe: Luna sau Londra?
- Helllooooo fata… vezi tu Londra de aici?

***

Pentru cumparatorii de pizza: A aparut noua PIZZA EMO care se taie singura…

***

Palinca IT

0,1 l palinca = Demo
0,25 l palinca = Trial version
0,5 l palinca = Personal edition
0,7 l palinca = Professional edition
1,0 l palinca = Network edition
1,75 l palinca = Small business edition
3 l palinca = Enterprise edition
5 l palinca = Corporate edition
Palinca de casa - Home edition
50-ul langa bere - Service pack
50-ul de dimineata - Recovery tool
Bere - Patch
Coca-cola, Fanta, Pepsi… - Trojan viruses

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 07 Mai 2009, 2:51 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




Alo, draga mea, ce-ti plac mai mult, bananele sau capsunile?
- Esti la piata?
- Nu, la farmacie!

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 13 Iun 2009, 5:41 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
YuLee
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 357
Locație: Timisoara




- Stiti cum se joaca copiii moderni de-a v-ati ascunselea?
- Nu, cum?
- Se pun toti pe invisible si unul cauta prin lista…

_________________
Unde-i viitoru' de altãdatã!?

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 18 Noi 2009, 9:19 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Femeile se impart in trei categorii:
1. Frumoase
2. Credincioase
3. Frumoase si credincioase, dar din plastic.
__________
Femeia la volan - e ca o stea: pe ea o vad toti, dar ea - pe nimeni.
__________
Se apropie o domnisoara de un vanzator de carti:
- Carti de programare aveti?
- In ce limbaj?
- Clar ca in romana!...
__________
Felicitare la radio:
- O felicit pe scumpa mea Maria cu ocazia zilei ei de nastere, ii doresc
numai bine, o iubesc si va rog sa-i puneti melodia "Eu niciodata nu ma
casatoresc cu tine".
__________
Cand incalcam legile, primim amenda, cand procedam corect - platim
impozite.
__________
- Mama, toti imi spun ca sunt cam neatent. Chiar e asa?
- Baiete, tu locuiesti in casa de alaturi!
__________
O tipa intreaba un vanzator cat costa un palton cu blana.
- O noapte de amor!
Tipa se intoarce catre bodyguard-ul sau, care statea mai departe si-i
spune:
- Achita-i te rog!
____________
Intr-un magazin intra o doamna foarte grasa:
- As dori sa vad un costum de baie care mi-ar veni...
Vanzatorul:
- Si eu...
____________
Se apropie un chelner cu o tava:
- Cafea? Ceai?
Clientul: - Cafea…
Chelnerul: - Nu ati ghicit... e ceai!!
___________
Sotia: - Astazi in autobuz trei barbati mi-au oferit loc.
Sotul: - Si ti-a ajuns?!
_________
- Prin ce se deosebeste sotia de un terorist?
- Cu teroristul poti sa te mai intelegi, sa mai negociezi...
___________
Dupa o impuscatura, vanatorul ii spune colegului sau:
- Du-te si vezi, ce animal am impuscat.
Dupa un timp acesta se intoarce si spune:
- Judecand dupa buletinul de identitate, il cheama Ion.
___________
- Toti mainile sus! Are loc rapirea avionului!
- Aici sunt multi copii si multe femei, domnule terorist!
- Eu ce - sunt animal? Cum ne luam zborul, le dau drumul.
____________
In zilele noastre, pietonii sunt de doua categorii: rapizi si accidentati.

__________
Femeile = creaturi slabe, fara aparare, de care nu ai scapare.
___________
Serviciul pompieri: intra seful in vestiar, cu mainile in buzunar, spune
incet:
- Baieti, pregatiti-va incetisor, arde cladirea politiei economice...
__________
Vine un inspector economic intr-o firma si spune:
- Buna dimineata...
- A fost.
__________
E bine sa ai amnezie.
Nimic nu te doare si in fiecare zi - numai noutati.
____________
Trece un cortegiu funerar.
Un trecator intreaba pe o blonda:
- Cine e mortul?
- Cred ca cel din sicriu…

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 01 Mar 2010, 4:30 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde:

- Catelusa nu vrea sa se duca acasa si ciinele incearca sa o duca el acasa.

- Ahaa... e ca ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta...

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 10 Mar 2010, 4:20 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Four Catholic ladies are having coffee together. The first one tells her friends, "My son is a priest. When he walks into a room, everyone calls him 'Father'." The second Catholic woman chirps, "My son is a Bishop. Whenever he walks into a room, people say, 'Your Grace'." The third Catholic woman says smugly, "My son is a Cardinal. Whenever he walks into a room, people say, 'Your Eminence'." The fourth Catholic woman sips her coffee in silence. The first three women give her this subtle "Well.....?" She replies, "My son is a gorgeous, 6'2", hard bodied stripper. When he walks into a room, people say, 'Oh my God...'."

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 11 Mai 2010, 3:28 pm Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Queen666x
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Mai/2010
Mesaje: 35
Locație: republica Moldova




Fat Frumos o inteaba pe İleana Cosanzeana:
Vrei sa fii sotia mea?
İleana Cosanzeana a raspuns ''Nu!''
Si Fat Frumos a trait fericit pana la adanci batraneti... Smile
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Joi, 13 Mai 2010, 11:37 am Go top: Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile Răspunde cu citat (quote)
Queen666x
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 11/Mai/2010
Mesaje: 35
Locație: republica Moldova




Iulian si Victoria veneau, noaptea, de ladisco si scurtau drumul prin porumb.
Dupa un timp...
Victoria: - Auzi, Iuliane? Eu am o presimtire!
Iulian: - Ce presimtire, ai, Victoria?
Victoria: - Presimt ca vrei sa ma f*ti!
Iulian: - Vai, tu, Victoria, nici gand! Pîna la nunta, nu ma ating de tine!
Dupa inca 10 minute...
Victoria: - Auzi, tu,Iuliane? Eu am o presimtire! Presimt ca vrei sa...
Iulian: - Vai, Victoria! Nu se poate una ca asta, pana la nunta!
Si tot asa, tot lanul.
Mai e putin si se termina porumbul.
Victoria, nervoasa: - Auzi, tu, Iuliane? Fute-ma odata, sa scap de presimtirea asta!

_________________
Zambeste, oricum vei muri!
Vezi profilul utilizatorului

Bancuri - Cele mai tari bancuri posibile
 Pagina de start a forumului Club Z » Funny
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 4 din 8  
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara