Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Cadouri...
MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 9:56 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




da...hai sa vorbim despre cadouri... nu pentru ca as avea mare nevoie de niste sugestii ... Fluierat ...ci pentru ca e bine sa stim un loc de unde ne putem inspira pentru anumite daruri de oferit celor dragi...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 10:19 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




Cadouri si suveniruri » BRUNO, EL UNICO PARADIS, CARLOS, GUNS N' ROSES, TOTEM GIFTS (Bucuresti Mall)

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 27 Mai 2006, 11:45 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Apropo, cadourile se fac in functie de persoana.

Cadoul ales reflecta cat de mult cunosti persoana respectiva si dorintele ei.


Neacunoscand persoana, nu te prea putem ajuta.

De exemplu: eu prefer de obicei sa fac si sa primesc cadouri haioase sau interesante (cat mai simple si pe cat posibile originale)

nu stiu

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mar, 30 Mai 2006, 10:22 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Dj @!exx
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 69
Locație: Craiova




Foarte mare dreptate ai lux, cadourile trebuie sa reflecte personalitatea celui caruia il oferi. Nu poti sa te duci la un manelist cu un cd cu muzica clasica sau cu o carte de shakespeare, ca-ti da cu ele in cap sau te intreaba daca a cantat in duet cu guta! Si atunci cand faci un cadou, e bine sa nu fie prea scump (cazi in grandomanie) si sa fie cat mai expresiv. De obicei cand ma duc sa cumpar un cadou ma hotarasc pe loc se sa cumpar, nu am ceva predefinit.

_________________
Să fiţi mereu, cu gândul limpede şi sufletul împăcat, şi ţineţi minte: “stay real… stay tune… keep on Trance!”
Vezi profilul utilizatorului

greu..
MesajTrimis: Mie, 31 Mai 2006, 7:17 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




da...depinde foarte mult de persoana cui vrei sa-i cumperi cadoul,alegerea acestuia...sunt intru totul de acord cu Luxian la capitolul lucruri simple,originale&cat mai haioase...dar cunosc destule persoane carora li se pare inacceptabil acest lucru...la urma urmei,atentia conteaza cel mai mult... Sad Sad
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 02 Iun 2006, 2:47 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Dj @!exx a scris:
Foarte mare dreptate ai lux, cadourile trebuie sa reflecte personalitatea celui caruia il oferi. Nu poti sa te duci la un manelist cu un cd cu muzica clasica sau cu o carte de shakespeare, ca-ti da cu ele in cap sau te intreaba daca a cantat in duet cu guta! Si atunci cand faci un cadou, e bine sa nu fie prea scump (cazi in grandomanie) si sa fie cat mai expresiv. De obicei cand ma duc sa cumpar un cadou ma hotarasc pe loc se sa cumpar, nu am ceva predefinit.


Laughing e tare faza si foarte bine zis!!!

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 30 Iun 2006, 9:42 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Ecaterynne
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 25
Locație: Timisoara




Cele mai frumoase cadouri sunt cele primite atunci cand te astepti mai putin. Chiar si o ciocolata insotita de niste cuvinte potrivite poate avea un efect magic. Sau un bolovan de munte auriu care mi-a demonstrat ca persoana de la care l-am primit s-a gandit si la mine prin excursiile sale. Sau chiar o "privire de Pep" cum am primit eu pe hi5... Sunt lucruri marunte, poate pentru unii lipsite de importanta, dar care pe mine m-au surprins in modul cel mai placut si m-au bucurat foarte mult. Cadourile amuzante sunt cele mai frumoase pentru ca aduc mereu, daca nu un ras, macar un zambet sincer pe fata celui care primeste cadoul. Asa ca.... vedeti ca sunt nascuta pe 1 august Very Happy

_________________
Don't worry, be happy !!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 2:14 am Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




de acord cu voi, ralu si luxian...mai bine ceva simplu si dragut Smile dar sunt multi care nu-s recunoscatori pentru atentia acordata...

dar totusi ce s-ar intampla daca la un rocker te-ai duce cu un cd cu manele? Evil Laughing

in magazinele pe care le-am enumerat mai sus am vazut multe chestii funny, ce-i drept putin cam scumpe pentru buzunarul nostru (studentia asta...) Confused

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 9:43 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




cei care nu stiu sa iti aprecieze cadoul..la urma urmei:atentia,nu merita sa mai fie bagati in seama...cred ca nu m-am exprimat corect...voiam sa zic ca nu conteaza pretul,cantitatea unui cadou,ci dragostea cu care acesta e daruit Very Happy

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 9:52 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Ade
Elite Member
Elite Member
Data înscrierii: 17/Mai/2006
Mesaje: 1245
Locație: Bucuresti




ai perfecta dreptate Wink

_________________
Don't worry...be happy.....life's gooooooooood:D
"Infrant nu esti atunci cand sangeri...nici cand ochii-n lacrimi ti-s...adevaratele infrangeri...sunt renuntarile la vis..."
"nu vezi pragul de jos pana nu dai cu capul ce del de sus..."
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 10:33 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Corect ralu!! deci daca te prind ca nu vi la mine cu o masina drept cadou tu nu mai ai ce discuta cu mine !!!! Vorbesc serios!!! Evil Vezi sa fie de teren, neagra si sa fie cat mai scumpa!! Cowboy Cool
Acuma serios, daca trebuie sa cumperi un cadou trebuie sa te orientezi, sa nu cumperi orice kitch care mai si costa o caciula de bani. Mai bine cumperi ceva cu bani putini dar cu bun-gust. Mie una suvenirurile imi plac cel mai mult ca si cadou (asta v-am zis-o ca sa stiti cu ce sa veniti la mine Wink ..nu ma luati in seama)

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 10:58 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




ahaaa...e bun si topicul asta de ceva Wink ...exact,un suvenir e cel mai potrivit si,cred eu,poate fi adaptat la orice situatie...doar sa ai bun-gust Very Happy
Onutza,my best friend,doar o masinuta vrei?la banii nostri...sti tu ce vreau sa zic Laughing

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 11:09 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
onutza
Silver Member
Silver Member
Data înscrierii: 30/Mai/2006
Mesaje: 211
Locație: cimitiru` vesel




Pai daaaaa!!! ca doar noi la banii nostrii ne permitem sa bem numai sifon din ala ieftin indulcit cu o chestie din care => suc de cea mai buna calitate Very Happy

_________________
I am the lord&master
You all are bastards
Worship me..
Or i'll stab your eyes `till you bleed
muahahahhaa!!!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Mie, 29 Noi 2006, 11:30 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




sifon ca sifon onutza,dar faza asta nu o vom uita never...off,mi-e dor de pataniile pe care le faceam impreuna in copilarie...mai ales eu,care e drept...am fost capul rautatilor he he he Dar m-am cumintit Very Happy

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Dec 2007, 4:20 am Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




vroiam sa deschid alt topic...dar daca tot exista deja unul despre cadouri adresez aici intrebarea mea:
Care este cel mai trasnit / hazliu / ciudat / nepotrivit cadou pe care vi s-a intamplat sa il primiti sau sa il oferiti vreodata?

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Dec 2007, 1:22 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




ooo...frumoasa intrebare Smile
Printre cele mai traznite/neobisnuite cadouri pe care le-am facut (nu singura, dar am participat activ:P)...20 de elastice de par (pentru aniversarea a 20 de ani, desigur)...un bax de pepsi (pentru un consumator declarat) Mr. Green ...o suzeta (pentru un majorat)... o cutie mica, goala, intr-o cutie mai mare, intr-o cutie mai mare, intr-o cutie mai mare (ati prins ideea)...niste felicitari personalizate (pe hartie de cadouri:)))...
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 15 Dec 2007, 1:35 pm Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




...si mai sunt cadourile pe care le-am cumparat...dar nu am reusit sa le dau... :-< Sad
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 12:16 am Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




hmmm...cel mai traznit?eu de obicei fac cadouri traznite...imi plac la nebunie...
Cel de care imi aduc aminte acum a fost cand eram eu in clasa a 11-a parca..era de Mos Nicolae si vazusem inainte ceva foarte frumos in oras si m-am gandit ca mamei mele iar face o mare bucurie sa-l primeasca...nu era ceva scump,era ieftin...si din economiile mele am luat acel cadou...problema era cum sa il dau...ca se supara de ii dadeam direct, pentru ca isi dadea apoi seama ca eu nu imi luasem de mancare la scoala, ca sa ii adun pentru cadou si se supara.. Confused ..va zic acum momentul gasirii cadoului:))...nu va mai dau detaliile negocierii mele cu moshu Wink Se trezeste dimineata maica-mea sa mearga la bucatarie..si cum da ea sa ridice o oala ca sa faca loc pe aragaz pentru cafea...hop!venise moshu in oala Laughing ...acolo ii lasase cadoul!!!imi aduc si acum aminte cum s-a bucurat de tare, are ea un dar aparte Very Happy..si de a ne trezi...ups,moshu a omis asta atunci ...si saraca de ea, si in ziua de azi incearca sa il traga pe moshu de limba sa ii zica daca el a pus cadoul...apropo, de cand e mosu la faculta, nu e mai trecut prin oale, pe la ea

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 12:59 am Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Naty`
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 16/Mai/2006
Mesaje: 779
Locație: Timisoara




Anul trecut am facut si eu pe Moshul cu ai mei, dar pentru ca au fost prea multumiti de cadouri, anul asta Moshul ii ocoleste
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Dum, 16 Dec 2007, 1:38 am Go top: Cadouri... Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Eu nu le mai iau cadouri de cand ii suspectez ca ma "toarna" la Mos ca nu sunt cuminte.

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

Cadouri...
 Pagina de start a forumului Club Z » Discutii
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara