Pagina de start a forumului Club Z
Pagina de start a forumului Club Z Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare

Forum Index | GMC Club Z - Portal | Chat Online | Parteneri | News | Top 3 Forum | Echipa GMC Club Z | Forum info


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Subiectul anterior :: Subiectul următor 
Anual review
MesajTrimis: Joi, 27 Dec 2007, 3:04 am Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Acum la sfarsitul anului, multi oameni obisnuiesc sa faca un review la anul care a trecut. Bune, rele, realizari, esecuri, vise implinite, vise amanate, etc.

Voi va obisnuiti sa faceti astfel de review-uri?

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 28 Dec 2007, 2:59 am Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




eu una nu fac astfel de bilanturi... am neplacuta senzatie ca daca as trage linie la final de an, cumva rezultatul ar fi cu - (minus). Prefer sa nu confirm banuiala si sa raman cu gandul ca poate nu e chiar asa, sau char daca e asa, urmatorul an va fi unul mai bun.

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 28 Dec 2007, 3:05 pm Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
Luxian
'
'
Data înscrierii: 11/Mai/2006
Mesaje: 1529
Locație: Timisoara




Nici eu nu stau sa fac astfel de review-uri. Nu de alta, dar sunt convis ca stau bine. Se vede ca sunt optimist, nu? he he he

_________________


Subliminal message: support open source!
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Vin, 28 Dec 2007, 6:51 pm Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
Doda
Gold Member
Gold Member
Data înscrierii: 14/Iun/2006
Mesaje: 439
Locație: Timisoara




mda...optimist incurabil... Ridica un ochi

_________________
I don't know whether I'm alive and dreaming or dead and remembering.
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Sâm, 05 Ian 2008, 4:39 pm Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
raluk
Platinium Member
Platinium Member
Data înscrierii: 29/Mai/2006
Mesaje: 799
Locație: Timisoara




Nici eu nu fac astfel de "socotele" la sfarsit de an.Vorba lui Luci, stiu ca stau foaaarte bine Laughing .... Confused ..in schimb, imi doresc mereu si imi propun ca noul an ce vine, sa fie unul mult mai bun ca cel ce a trecut.. Very Happy

_________________
" Pentru dragostea unui trandafir gradinarul e sclavul a mii de spini... "
"Cantareste o picatura de ploaie, prinde in palma o adiere de vant , tine in brate un fulger , saruta o raza de soare..."

Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 13 Aug 2012, 2:31 pm Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
rodicapop
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 22/Mai/2012
Mesaje: 49




La sfarsitul anului, de fiecare data arunc o privire in trecut sa vad ce am realizat si ce mai puteam realiza. In orice caz, mereu tin capul sus si am o gramada de lucruri pe care mi le propun pentru anul care vine.

_________________
In timpul liber, gatesc pentru FoodArt.ro
Vezi profilul utilizatorului

MesajTrimis: Lun, 13 Aug 2012, 3:39 pm Go top: Anual review Răspunde cu citat (quote)
ramonica
Active Member
Active Member
Data înscrierii: 13/Aug/2012
Mesaje: 6




Eu nu ma gandesc la ce am realizat si ce nu in anul care a trecut. Ma gandesc doar la viitor si mereu sper la mai bine.
Vezi profilul utilizatorului

Anual review
 Pagina de start a forumului Club Z » Off - Topic
Ora este GMT + 2 ore  
Pagina 1 din 1  

  
  
 Crează un subiect nou  Răspunde la subiect  

Forum index | Club Z - Portal | Luxian's Blog | Sitemap

  Powered by phpBB © 2001-2006 Modified : Club Z  
Anvelope vara iarna Timisoara | Jante Timisoara